2 امدادگر بنیاد مسكن اردبیل در منطقه سیل زده لرستان جان باختند

اردبیل- ایرنا - مدیركل بنیاد مسكن انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: 2 تن از نیروهای امدادگر این اداره كل هنگام ماموریت در مناطق سیل زده بر اثر تصادف رانندگی در منطقه معمولان استان لرستان جان باخته و 2 تن دیگر نیز مصدوم شدند.

فرهاد سبحانی روز پنجشنبه در گفت گو با ایرنا، افزود: مهندس رضا حبوبی و مهدی صادق زاده از كاركنان بنیاد مسكن استان اردبیل در این حادثه رانندگی جان باخته و شهریار اصغری و لطیف عبدالله زاده معاون بازسازی و مسكن روستایی این اداره كل مصدوم و راهی بیمارستان شدند.
وی اظهار داشت: این همكاران به دنبال سیل اخیر برای كمك و امداد رسانی به شهرستان معمولان استان لرستان رفته بودند و 2 شب نیز در یكی از روستاهای شهرستان مشغول امداد رسانی بودند.
وی بیان كرد: ماشین پیكاب حامل جانباختگان دیشب ساعت 10.5 شب به هنگام برگشت از این روستا به ستاد در شهرستان معمولان در نزدیكی پل روستای ورده با كامیون خاور شاخ به شاخ تصادف كردند.
مدیركل بنیاد مسكن انقلاب اسلامی استان اردبیل كه در منطقه سیل زده استان لرستان حضور دارد با عرض تسلیت به خانواده های جانباختگان و مردم استان اردبیل گفت: آیین تشییع و خاكسپاری جانباختگان فردا بعد از اقامه نماز جمعه در اردبیل برگزار خواهد شد.
6130/6016