۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
کد خبر 83283495
۰ نفر
مسابقات كبدي قهرماني گيلان آغاز شد

رشت - ايرنا - رقابت هاي كبدي قهرماني مردان استان گيلان از روز پنجشنبه در رشت آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ايرنا، در اين دوره از رقابت ها ، تيم هاي كبدي رشت (الف) ، رشت (ب) ، رضوانشهر ، ماسال ، اتحاد لاهيجان و شهرداري خمام در دو گروه سه تيمي در سالن تختي مجموعه ورزشي شهيد عضدي رشت با هم به رقابت مي پردازند.
بر اين اساس ، تيم هاي كبدي رشت (الف) ، ماسال و رضوانشهر در يك گروه و تيم هاي كبدي رشت (ب)، اتحاد لاهيجان و خمام نيز در گروه ديگر به صورت دوره اي با هم رقابت و در نهايت تيم هاي اول هر گروه به ديدار نهايي صعود مي كنند.
در اولين ديدار برگزار شده اين رقابت ها نيز ، تيم هاي كبدي شهرداري خمام و اتحاد لاهيجان به ديدار هم رفتند كه در نهايت تيم شهرداري خمام در يك بازي نزديك با نتيجه 61 بر 56 برابر حريفش به برتري دست يافت.
همچنين در ديگر بازي برگزار شده اين مسابقات ، تيم هاي كبدي رشت( الف) و ماسال رو در روي هم قرار گرفتند كه در نهايت تيم كبدي ماسال در يك بازي برتر با نتيجه 64 بر 31 تيم رشت(الف) را شكست داد تا اين تيم نيز اين رقابت ها را با پيروزي آغاز كند.
در پايان اين رقابت ها، علاوه بر معرفي تيم هاي برتر، 25 بازيكن از تيم هاي شركت كننده اين مسابقات انتخاب و به اردوي تيم منتخب كبدي مردان گيلان دعوت مي شوند تا در نهايت نفرات برتر انتخاب و به عضويت تيم منتخب كبدي گيلان درآيند تا به همراه اين تيم در رقابت هاي كبدي ليگ دسته اول كشور حضور يابند.
7285 /6030