سامانه پيامكي پل ارتباطي مسئولان نمايشگاه كتاب با بازديدكنندگان

تهران - ايرنا- سخنگوي سي و دومين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران از راه‌اندازي سامانه پيامكي براي دريافت نظرها، پيشنهادها و انتقادهاي بازديدكنندگان از اين رويداد فرهنگي خبر داد.

به گزارش روز پنج شنبه ايرنا از ستاد خبري سي و دومين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران، ايوب دهقانكار گفت: اين سامانه پيامكي به منظور دريافت نظرها، پيشنهادها و انتقادهاي بازديدكنندگان راه‌اندازي شده تا پل ارتباطي ميان مسئولان سي و دومين نمايشگاه كتاب تهران و بازديدكنندگان باشد.
وي ادامه داد: با توجه به برگزاري نمايشگاه كتاب تهران در دوره‌هاي متوالي، ضرورت ايجاد يك كانال ارتباطي ميان بازديدكنندگان و مسئولان نمايشگاه كتاب تهران احساس مي‌شد. با استفاده از اين سامانه پيامكي بازديدكنندگان مي‌توانند به محض مشاهده تخلف در يكي از بخش‌ها، آن را به گوش مسئولان برگزار كننده برسانند تا هر چه سريع‌تر مورد پيگيري قرار گيرد.
سامانه پيامكي دريافت نظرها، پيشنهادها و انتقادهاي بازديدكنندگان از سي ودومين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران به شماره 100003851 است.
سي و دومين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران با شعار «خواندن توانستن است» از 4 تا 14 ارديبهشت ماه در مصلي امام خميني(ره) برگزار خواهد شد.

** اعزام 20 ون برقي براي جابجايي بازديدكنندگان در نمايشگاه كتاب تهران
معاونت خدمات شهري شهرداري تهران و سازمان بهشت زهرا (س) به منظور ارائه خدمات فرهنگي به شهروندان، 20 دستگاه ون برقي را براي استقرار در درهاي ورودي نمايشگاه كتاب تهران اعزام كرد.
اين اقدام با هدف خدمات‌رساني فرهنگي به شهروندان و سهولت در تردد داخلي بازديدكنندگان به ويژه سالمندان و افراد كم توان از سي و دومين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران با همكاري معاونت خدمات شهري شهرداري تهران و سازمان بهشت زهرا(س) انجام شده است.
از اين رو با بازگشايي نمايشگاه كتاب تهران تعداد 20 ون برقي جابجايي بازديدكنندگان را بر عهده خواهند داشت.
گفتني است اين اقدام فرهنگي براي سومين سال پياپي است كه با هدف رضايت‌ مراجعه كنندگان و در راستاي هم افزايي با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي انجام شده است.
شهرداري تهران و حوزه خدمات شهري و همچنين سازمان بهشت زهرا(س) در ارائه خدمات فرهنگي در راستاي توسعه و ترويج امر مطالعه پيش قدم بوده و همه ساله با معاونت فرهنگي وزارت ارشاد همكاري تنگاتنگي داشته اند.
سي و دومين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران با شعار «خواندن توانستن است» از 4 تا 14 ارديبهشت ماه در مصلي امام خميني(ره) برگزار خواهد شد.
فراهنگ **1085**1584