۲۹ فروردین ۱۳۹۸،‏ ۸:۴۱
کد خبر: 83283128
۰ نفر
قتل با دسته هاون

همدان - ایرنا- فرمانده انتظامی تویسركان گفت: فردی كه اقدام به وارد كردن سه ضربه با دسته «هاون» به سر یك جوان 34 ساله و سپس خفه كردن وی كرده بود در كمتر از 24 ساعت دستگیر شد.

سرهنگ محمد معصومی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان كرد: پس از گزارش یك مورد قتل به مركز فوریت های پلیسی 110، كارآگاهان پلیس آگاهی در محل حضور یافتند.
وی اضافه كرد: با توجه به مدارك و مستندات كشف شده در محل قتل ماموران به فردی مشكوك شده و او را در یك عملیات پلیسی دستگر و به مقر انتظامی منتقل كردند.
به گفته فرمانده انتظامی تویسركان، دو طرف پرونده با یكدیگر اختلاف مالی داشتند با این توضیح كه مقتول چند نوبت از قاتل كلاهبرداری كرده و به علت بروز مشكل بین آنها، اقدام به تبلبغ منفی علیه قاتل در روستای محل سكونت می كند.
سرهنگ معصومی افزود: قاتل كه از این كار مقتول به خشم آمده بود در شب حادثه كنار در خانه مقتول كمین می كند تا همسر او به مقصد خانه مادری از منزل خارج شود.
این مقام انتظامی تویسركان ادامه داد: سپس قاتل وارد منزل شده و در یك فرصت سه ضربه با دسته هاون به سر مقتول ضربه وارد می كند.
سرهنگ معصومی بیان كرد: ضربات هاون موجب بیهوشی مقتول شده بود اما قاتل به این امر اكتفا نكرده و با دست او را خفه می كند.
وی بیان كرد: قاتل بدون اینكه متوجه دستان خون آلودش شود به سرعت از خانه خارج شده است در حالیكه آثار دست او بر روی در دیوار منزل نقش بسته بود.
وی اظهار داشت: همسر مقتول پس از بازگشت از منزل مادری با جسد بی جان همسرش مواجه شده و موضوع را به پلیس اطلاع رسانی می كند.
7526/2090

سرخط اخبار استان‌ها