۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۶
کد خبر 83282950
۰ نفر
نورافكن: به خاطر استقلال اخراج شدم

تهران - ایرنا - بازیكن تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: در 2 صحنه برای اینكه گلی دریافت نكنیم، تركیب خطا شده و كارت قرمز دریافت كردم.

به گزارش چهارشنبه شب ایرنا؛ «امید نورافكن» پس از برتری تیمش برابر ماشین سازی در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در هر 2 فرصت تیم ماشین سازی در ضد حملات به دروازه ما نزدیك شد و مجبور بودم كه خطا مرتكب شوم. به خاطر هم تیمی ها و استقلال در این دیدار اخرج شدم.
وی با بیان اینكه بازیكنان استقلال برد در این دیدار را خیلی زود فراموش كردند، ادامه داد: از حالا باید به دیدار بعدی مقابل الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا فكر كنیم. تقابل با نماینده عربستان، مهمرین بازی فصل استقلال است.
نورافكن با ابراز خوشحالی از گلزنی «مهدی قائدی» در دیدار امروز، ادامه داد: او در این مدت مشكلات زیادی داشت. این گل سه امتیازی به ما كمك زیادی كرد و امیدوارم در دیدارهای بعدی نیز همین روند را ادامه دهیم.
وی كه كاپیتان تیم فوتبال امید ایران است در مورد اخباری مبنی بر بركناری «زلاتكو كرانچار» از هدایت ایت تیم، گفت: هر تصمیمی فدراسیون اتخاذ كند به عنوان بازیكن تابع آن خواهیم بود.
تیم فوتبال استقلال با برتری یك بر صفر خانگی مقابل ماشین سازی تبریز در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران با 50 امتیاز به رتبه دوم جدول رده بندی رسید.
ورزشی**3783**9118**