۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۸
کد خبر 83282895
۰ نفر
ژست هالیوودی ترامپ نشانه شكست كاخ سفید است

ایلام - ایرنا - فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام روز چهارشنبه با انتشار پیامی ضمن قدردانی از حمایت مردم و مسئولان این استان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان كرد: ژست هالیوودی رییس جمهوری امریكا نشانه شكست توطئه های خاورمیانه ای كاخ سفید است.

به گزارش ایرنا، از روابط عمومی و تبلیغات سپاه استان ایلام سرهنگ جمال شاكرمی دراین پیام با تقدیر از اقشار مختلف مردم تصریح كرد: حمایت صمیمانه اقشار مختلف مردم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بزرگترین و محكم ترین پاسخی ممكن به دشمنان نظام و انقلاب اسلامی است.
متن پیام فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام به این شرح است :
آنچه كه مردم عزیز و افكارعمومی دنیا در روزهای اخیرا از اقدامات احمقانه و غیر قانونی رئیس جمهور ماجراجوی رژیم ایالات متحده آمریكا و اطرافیان افراطی وی در قرار دادن 'سپاه پاسداران انقلاب اسلامی' در زمره سازمان‌های تروریستی جهان، شاهد بوده اند ؛ محصول كینه و عصبانیت آنان از شكست های زنجیره ای این نظام فرعونی در منطقه و دریافت ضربات مهلكی است كه از ملت ایران و این نهاد مردمی، انقلابی، پیشتاز و موفق در مبارزه با تروریسم متحمل شده اند.
ارسال پیام های محبت آمیز مردم و مسئولان و البته حضورگسترده و دشمن شكن اقشارمختلف مردم و مسئولان استان ایلام در تظاهرات نمازجمعه سراسر استان ، در حمایت از فرزندان سپاهی خود ، نشان از پیوند عمیق و ناگسستنی غیور مردان و شیرزنان ایلامی در دفاع از ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و حفظ پایه ها و اركان اقتدار حكومت اسلامی است.
این وحدت و همدلی ، فارغ از سلایق فكری و سیاسی ، بزرگترین و محكم ترین پاسخی است كه می توان به دشمنان نظام و انقلاب داد.
به طور قطع معرفی سپاه در فهرست سازمان ها و گروه های تروریستی با ژست هالیوودی از سوی رئیس جمهوری امریكا نشانه ای از شكست معادلات سیاسی و نظامی این كشور در خاورمیانه به ویژه كشورهای سوریه، یمن، فلسطین، لبنان و عراق است تا با این كار احمقانه بر ناكامی های خود سرپوش بگذارد.
این سیاست نابخردانه، و ناشیانه دولتمردان و اتاق فكر آمریكا كه رئیس جمهور احمق و دیوانه ای همچون ترامپ آنرا اعلام می كند ، نه تنها از اقتدار و محبوبیت داخلی و خارجی سپاه نمی كاهد بلكه باعث خواهد شد كه سپاه به عنوان نیروی نظامی و مقتدر در خارج از مرزهای كشور به ویژه منطقه خاورمیانه محبوب تر از گذشته شود.
واقعیت این است كه سپاه نیرویی مردمی و حامی همه مظلومان و ملت های ستم دیده بوده به طوری كه عملكرد سپاه در سال های آغازین راه اندازی تاكنون گواه این رویكرد بوده جایی كه یك تنه و مقتدارانه مقابل تروریست ها تكفیری و جنایتكار ایستاد و پوزه آنها را به خاك مذلت نشاند. و در بعد داخلی نیز سپاه پاسداران با پشتوانه بسیج مردمی در عرصه های نبردفرهنگی ، امنیتی و دفاعی ، جهادعلمی، سازندگی و محرومیت زدایی ، اقتصادمقاومتی و سایرعرصه های مورد نیاز كشور خالصانه و بدون هیچ چشمداشتی تمام توان خود را بكار بسته است و ان شالله با اقتدار در این راه استوار و پایدار خواهد ماند.
این حضور باصلابت و اعلام پشتیبانی مردم غیور استان ایلام درحمایت از فرزندان سپاهی خود ، بیشتر از گذشته ما را به راه جهاد و شهادت كه به تاسی از بزرگ پاسدار دشت كربلا حضرت آقا اباعبدالله الحسین (ع) و به فتوا و دستور امامین انقلاب اسلامی در پیش گرفته ایم مصمم و مطمئن كرد.
اینجانب وظیفه خود می دانم به عنوان یكی از فرزندان انقلاب و برخاسته ازمتن مردم ،از كلیه اقشار مختلف مردم، زنان و مردان و جوانان ، خانواده معزز شهدا ،جانبازان ایثارگران، اقشار بسیجیان، مراكز آموزشی و دانشگاهی بخصوص دانشجویان عزیز ، اصناف و بازاریان ،حوزه های علمیه ، نیروهای نظامی و انتظامی، نماینده محترم ولی فقیه دراستان ،ائمه جمعه و جماعات استان، استاندارمحترم، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، رییس كل محترم دادگستری و دادستان استان ،مسولان و مدیران ادارات و نهادهای استان و شهرستانها كه با عمل انقلابی و با پوشیدن لباس مقدس سپاه ، ضمن محكوم نمودن اقدام خصمانه آمریكای جنایتكار و اسرائیل غاصب در تروریستی خواندن سپاه ، احساسات پر از لطف و برادرانه خویش با نهاد مقدس سپاه پاسداران را ابراز كردند ، صمیمانه قدردانی و سپاسگزاری نمایم.
سرهنگ پاسدارجمال شاكرمی ، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام
7172/6034