۲۸ فروردین ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۴
کد خبر: 83282265
۰ نفر
افزون بر یك تن موادمخدر در عملیات مشترك پلیس كشف شد

بیرجند- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: یك تن و 12 كیلوگرم انواع مواد مخدر در عملیات مشترك بین خراسان جنوبی و سمنان كشف شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار مجید شجاع اظهار داشت: 758 كیلوگرم تریاك، 233 كیلوگرم هروئین و 21 كیلوگرم شیشه در بازرسی از یك دستگاه وانت سایپا و سواری زانتیا با پشتیبانی عملیاتی فرماندهی انتظامی استان سمنان در شهرستان شاهرود كشف شد.
وی افزود: ماموران فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی اطلاعاتی دریافت كردند كه قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارند محموله سنگین مواد مخدر را كه از كشورهای شرقی وارد ایران شده به صورت مسلحانه از عمق كویر حمل كرده و به شهرهای مركزی كشور منتقل كنند كه شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ پیگیری شد.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: تیم های عملیاتی مبارزه با مواد مخدر و پلیس امنیت عمومی خراسان جنوبی با رصد و شناسایی قاچاقچیان مواد مخدر به استان سمنان اعزام شدند و با پشتیبانی عملیاتی ماموران فرماندهی انتظامی این استان، در عملیاتی ضربتی 2 دستگاه وانت سایپا و سواری زانتیا را در شهرستان شاهرود توقیف و در این رابطه یك متهم دستگیر كردند.
وی تصریح كرد: ماموران در این عملیات موفق پلیسی 758 كیلوگرم تریاك، 233 كیلوگرم هروئین و 21 كیلوگرم شیشه را كشف كردند كه عملیات شناسایی و دستگیری سایر عاملان و مرتبطان با این پرونده ادامه دارد.
خراسان جنوبی با افغانستان و 6 استان كشور از جمله سمنان هم مرز است.
9893*3028