۲۸ فروردین ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۲۱
کد خبر: 83281932
۰ نفر
آلگري با وجود حذف از ليگ قهرمانان، از يووه دل نمي كند

تهران- ايرنا- «ماسيميليانو آلگري» سرمربي تيم يوونتوس با وجود ناكامي در ليگ قهرمانان اروپا براي يك سال ديگر، اعلام كرد كه فصل آينده نيز روي نيمكت اين تيم خواهد نشست.

به گزارش ايرنا، خبرگزاري فرانسه روز چهارشنبه نوشت: ياران «كريستيانو رونالدو» پس از متحمل شدن شكست 2 بر يك مقابل آژاكس شگفتي ساز در تورين، در مجموع بازي هاي رفت و برگشت با نتيجه 3 بر 2 با ليگ قهرمانان خداحافظي كردند.
آلگري در مصاحبه اي پس از شكست اظهار داشت: چند روز پيش با «آندره آ آنيلي» رئيس باشگاه ملاقات كردم و به او گفتم كه فصل آينده نيز در باشگاه مي مانم؛ با اين حال با برگزاري جلسه با مقامات باشگاه در مورد آينده تصميم گيري مي كنيم.
وي ادامه داد: فكر مي كنم در طول پنج سال گذشته خوب كار كرده ايم و بازيكنان پيشرفت خوبي داشته اند؛ بردن پنج اسكودتو و رسيدن به 2 فينال ليگ قهرمانان اروپا به هيچ عنوان كار ساده اي نيست.
آلگري از زمان به دست گرفتن سكان بانوي پير در فصل 2014 – 2015 در مجموع 10 افتخار ريز و درشت براي تيم توريني به ارمغان آورده و در فصل جاري نيز براي فتح پنجمين اسكودتو تنها به يك امتياز نياز دارد و اين در حالي است كه چند هفته تا پايان رقابت هاي سري آ باقي مانده است.
آنيلي در اين خصوص تاييد كرد: يوونتوس در حال رشد و پيشرفت است چه در زمين و چه خارج از آن. لزوم داشتن سرمربي بزرگ در كنار تيم حس مي شود؛ سرمربي كه قرار است در ماه ژوئن در جلسه اي پروژه فني باشگاه را در به حركت در آوريم؛ مي دانيم كه رسيدن به يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان براي 5 يا 6 سال متوالي كار بزرگي است و افتخار مي كنيم كه همچنان به حركت خود در اين مسير ادامه دهيم.
يوونتوس در سال هاي 1985 و 1996 ليگ قهرمانان اروپا را فتح كرده است اما از آن زمان به بعد تنها موفق شده تا در 5 دوره نايب قهرمان شود و 2 مورد آن تحت هدايت آلگري و در سال هاي 2015 و 2017 بوده است.
ورزشي**3991**2024