ماموران انتظامي با مظاهر فساد عملي  در ابركوه مبارزه كند

يزد- ايرنا- امام‌جمعه ابركوه بر ضرورت مبارزه جدي و عملي ماموان نيروي انتظامي با مظاهر فساد اجتماعي تأكيد كرد و گفت: متأسفانه در نوروز 98 در بعضي مراكز گردشگري و بوم گردي ها شاهد بي‌مبالاتي مذهبي و حتي كشف حجاب برخي گردشگران عبوري بوديم .

به گزارش ايرنا ، حجت‌الاسلام سيد ابراهيم حسيني عصر روز سه‌شنبه در ديدار فرمانده و مسئولان بخش‌هاي مختلف منطقه انتظامي شهرستان با قدرداني از تلاش ماموران انتظامي در تامين امنيت مردم افزود: تكرار منكر خلاف شأن و جلالت مردم متدين و انقلابي شهرستان است .
رئيس شوراي فرهنگ عمومي ابركوه اظهار داشت: تحمل متجاهرين فسق و فساد براي جامعه مذهبي ما در شهرستان رنج‌ آور است و بايد با آن برخورد جدي شود.
فرمانده منطقه انتظامي ابركوه در اين ديدار با ارائه گزارشي از عملكرد ، گفت: ماموران انتظامي هرگونه هنجارشكني را خلاف قانون مي‌دانند و چنانچه مردم گزارشي از كشف حجاب يا آلودگي صوتي در خودرو را به پليس گزارش كنند، نيروهاي خدوم انتظامي ضمن ثبت تخلف در سامانه، خودروي فرد متخلف را توقيف خواهند كرد.
سرهنگ عليرضا صالحي افزود: تلاش‌ها و خدمات پليس راهور شهرستان موجب شد تا امسال شاهد كاهش 71 درصدي تصادف نسبت به سال گذشته باشيم.
وي اظهار داشت : يكي از اقدامات ماموران انتظامي دستگيري معتادين متجاهل و سارق و اعزام آن‌ها به كمپ ترك اعتياد بود، البته در اين زمينه برخي از خانواده ها خود معرف معتادين بودند.
اين مسئول با اشاره به حضور 24 ساعته مأموران راهور( راهنمايي و رانندگي) در محل خدمت خود در نوروز 98 براي برقراري امنيت و رفاه مسافران نوروزي، اضافه كرد: تلاش‌هاي پليس انتظامي شهرستان و خدمات شبانه‌ روزي آنان، نتايج بسياري مثبتي به همراه داشت .
مركز شهرستان 53 هزارنفري ابركوه در140 كيلومتري جنوب غربي شهر يزد قرار دارد.
7540/ 2047/