برخورد ماموران فرودگاه با مردم ملاك قضاوت درباره كشور است

كيش- ايرنا- فرمانده سپاه حفاظت هواپيمايي گفت: فرودگاه‌ها نمادي از يك شهر يا كشور هستند و چگونگي برخورد ماموران و كاركنان بخش هاي مختلف فرودگاه ها، بر قضاوت مردم درباره آن كشور تاثير مي‌گذارد.

به گزارش ايرنا، سردار صفرعلي موسوي شامگاه سه شنبه در مراسم تكريم و معارفه فرماندگان يگان حفاظت فرودگاه كيش افزود: شايد از نظر امكانات كمبودهايي در فرودگاه‌ها داشته باشيم اما برخورد با مردم بايد بسيار خوب و شايسته باشد.
سردار موسوي تاكيد كرد: فرودگاه كيش نيز داراي اهميت ويژه است و بايد كاري كنيم كه مردم با رضايت خاطر اين جزيره را ترك كنند.
وي تصريح كرد: سپاه مطيع محض ولايت است و بدون مردم معني ندارد و بر اساس همين نگاه، درخدمت به مردم نبايد كوتاهي كنيم.
فرمانده سپاه حفاظت هواپيمايي خاطرنشان شد: توسعه فناوري‌ها و سيستم‌هاي هوشمند در فرودگاه‌ها از ضرورت‌هايي است كه ضمن افزايش بهره‌وري، با حذف برخوردهاي انساني در حوزه‌هاي نظارتي و امنيتي، باعث تسريع، تسهيل و افزايش كيفي خدمات‌ مي‌شود.
* رضايت مردم مهمترين ملاك ارزيابي دوران مسئوليت است
رييس هيات مديره و مديرعامل منطقه آزاد كيش نيز در اين آيين اظهار داشت: تغيير در مديريت‌ها طبيعي است اما در دوره مسئوليت بايد به‌گونه‌اي رفتار كنيم كه وجدان ما به‌لحاظ ايفاي صحيح تعهدات و خدمت‌رساني از اين عملكرد راضي باشد و مردم نيز از دوره مسئوليت ما رضايت خاطر داشته باشند تا رضايت خداوند متعال را درپي داشته باشد.
غلامحسين مظفري ادامه داد: بيش از 220 هزار شهيد براي حفظ اين انقلاب و كشور جان خود را فدا كرده‌اند و اين موضوع مسئوليت مديران را در برابر مردم و شهيدان بيشتر مي‌كند.
وي يادآور شد:هرچند امسال به‌ واسطه فشارهاي دشمنان در يك جنگ همه‌جانبه اقتصادي هستيم، كشور به‌واسطه اقتدار و عزت‌مندي در شرايط خوبي به‌سر مي‌برد و اقدام ابلهانه امريكا درخصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامي نشان مي‌دهد دشمنان به اهدافشان دست نيافته‌اند.
*سپاه منشاء بركت براي كشور است
امام جمعه اهل سنت كيش نيز در اين مراسم گفت: سپاه خدمتگزار مردم و منشاء خير و بركات زياد براي كشور است.
شيخ يعقوب شمس افزود: در دشواري‌ها و بلايا، اولين نهادي كه دست ياري به‌سوي مردم دراز كرده سپاه است و در سيل اخير نيز شاهد حجم وسيع خدمت‌رساني نيروهاي سپاه در مناطق سيل‌زده هستيم.
*اعطاي حكم فرمانده جديد يگان حفاظت فرودگاه كيش
در پايان اين مراسم با اهداي لوح تقدير به سرهنگ عامري‌زاده از تلاش‌ها وخدمات ارزنده وي در طول خدمت در جزيره كيش تقدير شد و حكم انتصاب سرهنگ مهدي ناظمي تختي به‌عنوان فرمانده يگان حفاظت هواپيمايي فرودگاه كيش به وي اعطا شد.
2094