حتي «گوارديولا» هم براي بازگشت به حمايت هواداران نياز دارد

تهران- ايرنا- «پپ گوارديولا» با ابراز اميدواري نسبت به جبران شكست يك بر صفر مقابل تاتنهام در بازي رفت مرحله يك چهارم ليگ قهرمانان اروپا، از هواداران تيمش خواست تا در ورزشگاه اتحاد حمايت كامل خود را از اين تيم نشان دهند.

به گزارش ايرنا، خبرگزاري رويترز روز سه شنبه نوشت: اظهارات گوارديولا در حالي عنوان شده است كه تعدادي از بليت هاي بازي همچنان در تارنماي باشگاه به فروش نرسيده است.
هواداران منچسترسيتي نگاه خوبي نسبت به اتحاديه فوتبال اروپا نداشته و به طور معمول زماني كه سرود اين نهاد پيش از بازي ها پخش مي شود، «هو» مي كشند و بخشي از اين احساس به واسطه جريمه سنگيني است كه يوفا سال 2014 و به دليل نقض قوانين بازي جوانمردانه مالي براي اين باشگاه در نظر گرفت.
با اين حال، گوارديولا در اين خصوص اظهار داشت: در اين مرحله بدون حمايت هواداران نمي توانيم موفق شويم؛ واقعا كنجكاوم كه ببينم هواداران ما فردا چه واكنشي نشان مي دهند.
وي ادامه داد: در طول 20 ماه گذشته، بازيكنان براي كارهايي كه انجام داده اند، به خود افتخار مي كنند اما آنها هم انسان هستند و برخي مواقع لحظات بدي را تجربه مي كنند و اين لحظات همان زماني است كه ما به هوادارانمان احتياج داريم.
گوارديولا در پاسخ به اين پرسش كه «انتظار چه نوع جوي را در ورزشگاه داريد؟» تصريح كرد: مثل همان چيزي كه در ماه ژانويه در بازي مقابل ليورپول ديديم اما كمي بهتر.
با اين حال، حتي اگر شاگردان گوارديولا بتوانند با شكست تاتنهام به نيمه نهايي برسند، براي قرار گرفتن مجدد مقابل تيم شمال لندن در ليگ برتر جزيره و همچنين مواجهه با حريف همشهري يعني منچستريونايتد هيچ فرصت استراحتي نخواهند داشت.
با توجه به صدرنشيني ليورپول با اختلاف 2 امتياز در ليگ برتر انگليس، گوارديولا معتقد است هفت روز آينده حياتي ترين روزهاي فصل جاري است.
وي در اين باره تاكيد كرد: اگر اين بازي ها را نبريم 2 تورنمنت را از دست مي دهيم؛ اين بازي ها فينال محسوب مي شوند و اين احساس از هفته ها پيش براي من به وجود آمده است.
ورزشي**3991**9129