۲۷ فروردین ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۹
کد خبر: 83280993
۰ نفر
ستاره ليكرز نسخه سرمربي را پيچيد

تهران- ايرنا- سرمربي تيم بسكتبال لس آنجلس ليكرز پس از اختلاف با «لبرون جيمز» ستاره اين تيم و مطابق پيش بيني ها از ليكرز جدا شد تا فصل آينده هدايت ساكرامنتو را برعهده داشته باشد.

به گزارش روز سه شنبه ايرنا، تيم بسكتبال لس آنجلس ليكرز با اينكه امسال «لبرون جيمز» ستاره اين روزهاي دنياي بسكتبال را جذب كرد فصل خوبي را پشت سر نگذاشت و حواشي زيادي را تجربه كرد و در نهايت از رسيدن به مرحله پلي آف نيز بازماند.
اختلاف جيمز با «لوكا والتون» سرمربي اين تيم نيز بر سر زبان ها افتاده بود تا اينكه بالاخره كار ليكرز در اين فصل به پايان رسيد و اولين اتفاق استعفاي مدير اين باشگاه بود.
در اين شرايط امروز رسانه ها از جدايي سرمربي ليكرز بعد از سه فصل همكاري هم خبر دادند. والتون با تيم ساكرامنتو به توافق رسيده و سال آينده هدايت اين تيم را برعهده دارد. حالا مسوولان باشگاه ليكرز بايد ابتدا يك مدير و سپس يك سرمربي انتخاب كنند و البته تركيب خود براي فصل آينده را مشخص كنند.
در همين ميان «آنتوني ديويس» ستاره نيواورلانز نيز كه پيش از اين اخباري مبني بر پيوستنش به ليكرز شنيده مي شد اعلام كرده نمي خواهد با تيمش تمديد كند و به دنبال تيمي جديد خواهد بود كه به نظر مي رسد ليكرز مقصد او است.
اتفاق جالب اين است كه اين روزها مرحله پلي آف ليگ NBA آغاز شده اما همچنان تيم ليكرز كه به اين مرحله نرسيده است در كانون توجه رسانه ها قرار دارد.
در رقابت هاي برگزار شده بامداد امروز سه شنبه گلدن استيت مدافع عنوان قهرماني دومين ديدارش را برابر لس آنجلس كليپرز برگزار كرد و با نتيجه 135 بر 131 تن به شكست داد تا رقابت دو تيم يك بر يك برابر شود. فيلادلفيا نيز برابر بروكلين 145 بر 123 پيروز شد تا ماراتن اين دو تيم نيز يك بر يك برابر شود.
ورزشي**9219**3783**