دشمن وحدت، اقتصاد و امنيت كشور را نشانه گرفت

اصفهان- ايرنا- فرمانده انتظامي استان اصفهان گفت: دشمن سه موضوع اصلي وحدت و انسجام، جنگ اقتصادي و بر هم زدن امنيت كشور را نشانه گرفته و راهبرد اساسي خود قرار داده است.

به گزارش ايرنا، سردار مهدي معصوم بيگي روز سه شنبه در آيين تكريم و معارفه فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان در سالن اداره كل راه وشهرسازي افزود: اين در حالي است كه ملت زير پرچم جمهوري اسلامي و توصيه ها و فرمان رهبر معظم انقلاب، وحدت و همدلي خود را بيش از پيش حفظ خواهند كرد.
وي اظهارداشت: نظام سلطه جنگ اقتصادي خود را با وارد كردن فشار آغاز كرده و از آن به عنوان پاشنه آشيل ياد مي كند ولي به فرموده رهبري از اين گردنه ملت با سربلندي عبور خواهند كرد.
رييس پليس استان اصفهان ادامه داد : در حوزه بر هم زدن نظم و امنيت با فداكاري و جانفشاني دستگاه هاي امنيت ساز در كنار مردم، خواب دشمن تعبير نخواهد شد و امنيت كشور همچون گذشته مثال زدني خواهد بود و نظام سلطه به سركردگي آمريكا نمي تواند در منطقه امنيت كشور را به مخاطره بيندازد.
وي با اشاره به سخنان اخير هيات حاكمه آمريكا درباره قرار دادن سپاه در فهرست گروه هاي تروريستي گفت: اين صحبت ها احمقانه و شايسته خودشان است زيرا در تمام طراحي ها و مجري گري هاي اقدامات تروريستي، آمريكا همواره مداخله گر و نقش آفرين بوده است.
معصوم بيگي اضافه كرد : اين در حالي است كه فرزندان كشور در نهاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامي همواره مورد وثوق رهبر و مردم هستند و در راه حفاظت و حراست از مرز و بوم جانفشاني كرده اند.
وي در بخش ديگري به فلسفه جابجايي نيروها و فرماندهاي در نيروي انتظامي اشاره و اضافه كرد: هدف از اين اقدام پيشبرد كار با قدرت، قوت، نشاط و تاثيرگذاري بيشتر است.
دراين مراسم سرهنگ محمدرضا خدا دوست به عنوان فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان معرفي و از خدمات سرهنگ حسن ياردوستي قدرداني شد.
سرهنگ حسن ياردوستي حدود هفت سال در سمت فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان فعاليت كرد.
/6026/6994