سلیمی: بخش عمده پروژه های عمرانی دانشگاه علامه تكمیل شد

تهران-ایرنا- رئیس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: در سه سال و نیم گذشته اكثر پروژه های عمرانی دانشگاه از جمله احداث كتابخانه مركزی و محوطه سازی به اتمام رسید و منابع مالی به گونه ای اداره شد كه اخلالی در این مسیر ایجاد نشد.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا، حسین سلیمی در مراسم تودیع و معارفه معاونان توسعه و مدیریت منابع انسانی در محل اتاق شورای این دانشگاه اظهار كرد: در سال های اخیر مسئولیت این معاونت با انجام اصلاحات ساختاری از عنوان اداری و مالی به توسعه و مدیریت منابع انسانی تبدیل‌شده و توسعه را به‌ طور جدی دنبال كرده است.
وی افزود: با اضافه و ادغام حوزه عمرانی و فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه، نمودار تشكیلاتی جدید در این حوزه حاكم شده و اقدام بسیار جدی در مورد قانونمند و نهادینه كردن و سلامت بیشتر درزمینه های مختلف فعالیت دانشگاه انجام‌شده است.
سلیمی ادامه داد: سروسامان دادن به وضعیت نیروی انسانی و منابع انسانی از دیگر اقدامات این معاونت بوده است.
وی همچنین درباره خارج شدن نیروی انسانی در طول سال ها به رغم ایجاد موجودیت های جدید از جمله مركز رشد خاطرنشان كرد: علامه طباطبایی تنها دانشگاهی است كه با وجود خارج شدن نیروی انسانی در طول سال‌ها، به‌رغم موجودیت‌های جدید شامل مركز رشد، مركز زبان‌آموزی و تأسیس دو دانشكده جدید، نیروی موردنیاز این دانشكده‌ها به نحوی تأمین شد كه به تعداد نیروی انسانی دانشگاه اضافه نشود.
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به سطح گسترده ای از قانون مداری یادآورشد: به اذعان تمام نهادهای نظارتی همچون دیوان بازرسی كل كشور و دیوان محاسبات نشانه‌ای از تخلف در هیچ‌یك از این حوزه‌ها پیدا نشد و امیدواریم همچنان ادامه پیدا كند.
سلیمی با تشكر از همراهی و همكاری محمد رضا ویژه در شرایط سخت بودجه‌ای كشور گفت: مواردی كه اشاره شد گوشه‌ای از خدمات وی بوده است، وی هرروز دانشگاه را به‌پیش برده‌ و این اقدامات در عین سلامت و قانون مداری انجام شده است.
وی در ادامه با معرفی داود حسین پور به‌عنوان معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه گفت: داشتن نگاهی برنامه محور با محدودیت منابع و نیروی انسانی، داشتن تجربه در حوزه كاری و نیز دارا بودن تخصص در حوزه مدیریت و نیز روحیه پیگیری مسائل و منافع دانشگاه از خصایص و ویژگی‌هایی بود كه دركنار حسن خلق و رفتار در وی یافتنم و منجر به انتخاب ایشان برای این مسئولیت شد.
مراسم تودیع و معارفه معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی با حضور رئیس دانشگاه، معاونین و روسای دانشكده‌ها و مدیران حوزه معاونت توسعه و مدیریت منابع 26 فروردین‌ماه در محل اتاق شورای دانشگاه برگزار شد.

**9491**1601**