نمايش دوئت تنهايي از قزوين در جشنواره هشتگرد حضور مي يابد

قزوين - ايرنا - نمايش دوئت تنهايي به كارگرداني ميثم ملازينل در نخستين جشنواره فرهنگي هنري هشتگرد به روي صحنه مي رود.

به گزارش ايرنا، اين نمايش كه به نخستين جشنواره فرهنگي هنري هشتگرد راه پيدا كرده است امروز سه شنبه ساعت 20 در تماشاخانه استاد جعفر والي فرهنگسراي امام علي (ع) هشتگرد اجرا خواهد شد.
اين نمايش به نويسندگي سارا الهيان و توليد گروه ژاو است و ميثم گودرزي، ليلا شاقلاني، محمد قويدل و حامد خسروي در آن به ايفاي نقش مي پردازند.
دوئت تنهايي سال 97 در بيستمين جشنواره تئاتر قزوين در 6 بخش كارگرداني، بازيگري زن و مرد،موسيقي، طراحي صحنه، طراحي پوستر و بروشور جايزه گرفت و در بخش گريم نيز تقدير شد.
اين نمايش پس از درخشش در جشنواره تئاتر قزوين نيز به بيست و چهارمين جشنواره ملي تئاتر لاله هاي سرخ انديمشك راه يافت كه در آن نيز مقام سوم را در بخش هاي كارگرداني، بازيگري مرد و نمايشنامه نويسي كسب كرد و در سه بخش بازيگري زن، طراحي صحنه و موسيقي كانديداي دريافت جايزه شد.
نخستين جشنواره فرهنگي هنري هشتگرد با داوري محمد لارتي، توحيد معصومي و اصغر گروسي 26 و 27 فروردين ماه در فرهنگسراي امام علي (ع) هشتگرد برگزار مي شود و اختتاميه آن نيز با اعلام آثار برتر در روز 28 فروردين در مجتمع 9دي اين شهر استان البرز برگزار مي شود.
7388*3013