عاملان سرقت هاي مسلحانه در جنوب شرق كشور دستگير شدند

زاهدان- ايرنا- فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان گفت: پنج نفر از عاملان سرقت هاي مسلحانه در جنوب شرق كشور با تلاش شبانه روزي پليس دستگير شدند.

به گزارش ايرنا از پايگاه خبري پليس سردار محمد قنبري روز سه شنبه در اين باره اظهار داشت: پليس آگاهي با همكاري ديگر رده هاي عملياتي سيستان و بلوچستان در بررسي پرونده هاي سرقت هاي مسلحانه پنج نفر از عاملان اين سرقت ها را شناسايي و تحت مراقبت قرار دادند.
وي افزود: در اين راستا ماموران انتظامي شهرستان هاي زاهدان، سراوان، چابهار و خاش با هماهنگي هاي قضايي در 6 روز گذشته اين سارقان مسلح را دستگير و در بازرسي از مخفيگاه آنان يك قبضه سلاح كلاش، 2 قبضه كلت كمري و يك قبضه اسلحه شكاري دولول به همراه مهمات مربوطه كشف كردند.
فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان اظهار داشت: در اين رابطه سه دستگاه خودرو، 6 دستگاه تلفن همراه و تعدادي مدارك هويتي سرقتي كشف و به مالباختگان تحويل و 2 مالخر اموال مسروقه نيز دستگير شدند.
وي با اشاره به ادامه تحقيقات از متهمان براي كشف ديگر جرائم احتمالي خاطر نشان كرد: پليس با سارقان به عنف و مخلان نظم و آرامش كه باعث برهم زدن امنيت جامعه مي شوند با جديت و اقتدار برخورد مي كند و كساني كه حقوق شهروندي را ضايع مي كنند بايد در پيشگاه عدالت پاسخگوي اعمال مجرمانه خود باشند.
7316**3213