ملت ايران با قدرت راه شهدا را ادامه مي‌دهند

اروميه - ايرنا - مسوول دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه شهداي آذربايجان غربي گفت: ملت بزرگ ايران اسلامي با قدرت تمام و با ايمان راسخ راه شهدا را ادامه مي‌دهند.

حجت الاسلام عبدالرحيم نجفقلي زاده سرايي روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: دشمنان انقلاب اسلامي در طول 40 دهه گذشته به دنبال اين بودند كه اسلام و انقلاب و روحيه شهادت طلبي را از ملت بگيرند اما با هوشياري و بصيرت ملت اين توطئه ها به لطف الهي خنثي شده است.
وي اضافه كرد: حتي بعد از هشت سال دفاع مقدس با تشكيل جبهه مقاومت جوانان غيور ثابت كردند از اسلام و انقلاب‌ دفاع مي كنند و اين روحيه باعث شد تا دشمنان در توطئه هاي خود شكست بخورند.
وي با بيان اينكه راه شهدا با قدرت ادامه دارد و فرهنگ ايثار و شهادت در دل جوانان متبلور است، اظهار داشت: تكريم و تعظيم شعائر اسلامي و ارزش هاي دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسوولان بايد سنت ديد و بازديد از خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران را سرلوحه فعاليت‌هاي خود قرار دهند.
مسوول دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه شهداي آذربايجان ‌غربي با اشاره به اينكه حضرت امام (ره) خانواده هاي معظم شهدا را به دست ما سپرده است، گفت: رسالت ما توجه و اهميت به اين خانواده هاي بزرگوار است و بايد مسائل و مشكلات آنان را پيگيري كنيم.
وي اضافه كرد: شهداي ما با بصيرت و آگاهي، راه امامت و ولايت را پيمودند و در اين مسير نيز شهادت را مقدم بر حيات مادي دانستند و امروز نيز خانواده هاي آن بزرگ مردان، همان مسير را با افتخار و سربلندي طي مي كنند.
به گزارش ايرنا ايثار و شهادت به عنوان يك فرهنگ متعالي در زمره عالي ترين مفاهيم الهي و نتيجه والاترين ارزش هايي است كه يك انسان متعهد مي تواند به آن مقام دست يابد؛ اين مفاهيم اثرگذار و حركت آفرين قادر است تا فضاي يك جامعه را به صورت گسترده تحت تأثير قرار دهد و والاترين بركت ها را براي آن به همراه داشته باشد.
در حقيقت اگر رشادت ها و خدمات شهدا و ايثارگران به خوبي براي مردم معرفي شود و به قالب هاي كليشه اي و بيان هاي ژورناليستي محدود نگردد، بيشترين و بهترين نتايج را به همراه خوهد داشت.
6009/3072