نشست هيات تجاري شهرك هاي صنعتي ايران در عمان برگزار شد

تهران-ايرنا-هياتي متشكل از مديران شهرك هاي صنعتي كشورمان روز دوشنبه در محل سفارت جمهوري اسلامي ايران در عمان با نوري شاهرودي سفير كشورمان در مسقط ديدار و درباره ظرفيت هاي صادراتي و توانمندي هاي خود گفت وگو كردند.

به گزارش ايرنا به نقل از سفارت ايران در عمان، اعضاي هيات ضمن معرفي خود، توانمندي ها و ظرفيت هاي صادراتي خود را در زمينه هاي مختلف به كشور عمان ارائه نمودند.
سفير ايران نيز ضمن استقبال و خوشامدگويي به اعضاي هيات، بر حمايت و پشتيباني سفارت از بخش خصوصي و توسعه روابط تجاري و اقتصادي ايران و عمان و كمك و مساعدت به شركت هاي ايراني تاكيد كردند.
در رويدادي ديگر، هيات مزبور در نمايشگاه بين المللي تخصصي معدن عمان نيز حضور يافت.
اين نمايشگاه دوشنبه 25 فروردين در محل مركز نمايشگاه ها و كنفرانس هاي عمان با حضور سيد حارب بن ثويني آل سعيد از اعضاي خاندان سلطنتي عمان و با حضور جمعي از مقامات اين كشور و سفرا و ديپلمات هاي خارجي از جمله شاهرودي افتتاح گرديد.
در اين نمايشگاه 62 شركت بزرگ معدني و صنايع وابسته از 11 كشور جهان شامل ايران، عمان، آلمان، انگليس، ايتاليا، اتريش، روسيه، فرانسه، هند، اوكراين و امارات شركت دارند.
در اين نمايشگاه پنج غرفه به شركت هاي ايراني اختصاص دارد و اين شركت ها به معرفي آخرين محصولات صادراتي خود به بازديدكنندگان مي پردازند.
نمايشگاه معدن عمان به مدت سه روز تا 27 فروردين 98 ادامه دارد و انتظار مي رود بيش از 15 هزار بازديدكننده داشته باشد.
شبك**خاورم**9329**1392