سه ميليارد ريال جهت تكميل چمن ورزشگاه آستارا تامين شد

آستارا - ايرنا - فرماندار آستارا گفت: سه ميليارد ريال اعتبار براي تكميل چمن مصنوعي ورزشگاه وحدت اين شهرستان تامين و با توجه به زيرسازي شدن زمين، چمن لازم خريداري و نصب خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ايرنا، حسن رستم زاد روز دوشنبه در نشست با اعضاي سازمان هاي مردم نهاد در فرمانداري آستارا اظهار داشت: با برگزاري مسابقات بين المللي ورزش هاي بومي محلي در آستارا موافقت شده است و با حضور چند تيم خارجي در شهريور ماه برگزار خواهد شد.
وي ادامه داد: بايد با توجه به محدوديت توان دولت،با استفاده از مشاركت سازمان هاي مردم نهاد در حوزه هاي ورزشي، اجتماعي و فرهنگي استعدادهاي ورزشي آستارا بيش از گذشته شكوفا شود.
رئيس اداره ورزش و جوانان آستارا هم گفت: مساحت زمين فوتبال ورزشگاه وحدت هفت هزار و 140 متر مربع است و با تكميل چمن آن، از مشكلات بازي در روزهاي باراني كاسته خواهد شد.
وي ياداور شد: سال گذشته ستاد ساماندهي امور جوانان اين شهرستان هفت جلسه با 52 مصوبه برگزار و سازمان هاي مردم نهاد نيز 30 كارگاه آموزش ازدواج داير كردند.
شهرستان مرزي بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعيت در منتهي اليه غرب استان گيلان و همسايگي جمهوري آذربايجان واقع و سه هزار و 500 ورزشكار در 35 هيات ورزشي آن ساماندهي شده است.
7105 / 7124 /6030