رونق تولید، اشتغالزایی و بهبود وضعیت معشیتی مردم را در پی دارد

كرمانشاه- ایرنا- استاندار كرمانشاه اعلام كرد: همه وظیفه داریم در راستای تحقق شعار امسال مبنی بر رونق تولید تلاش كنیم زیرا این موضوع اشتغالزایی و بهبود وضعیت معشیتی مردم را به دنبال دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، هوشنگ بازوند عصر شنبه در چهل و سومین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان كه با حضور رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد؛ افزود: در این راستا بایستی از سرمایه گذاران، كارآفرینان و تولیدكنندگان حمایت كنیم.
وی اظهار داشت: یكی از راهبردهای اساسی استان در ستاد تسهیل، احیای واحدهای تولیدی راكد است و در همین زمینه 131 واحد تولیدی در سال گذشته با اشتغالزایی یك هزار و 275 نفر در استان احیا شدند.
استاندار كرمانشاه گفت: از وزارت صنعت، معدن و تجارت انتظار داریم كه برای حل مشكلات واحدهای صنعتی به ویژه طرح های تحت نظارت «شستا» در استان تلاش نماید.
وی در ادامه گفت: مردم استان با ابتكاراتی كه انجام دادند به خوبی سیل اخیر را مدیریت كردند و با تلاش های صورت گرفته خسارت ها به حداقل رسید.
بازوند با بیان اینكه در اثر سیل اخیر در مجموع یك هزار و 500 میلیارد تومان خسارت به زیرساخت های استان وارد شد، افزود: 220 هزار متر مربع ساخت و ساز در حریم رودخانه های استان صورت گرفته كه نگران كننده است و شهرداران مكلف به حل این مشكل هستند.
8066