آخرين مهلت شركت در جشنواره پليس 31 فروردين اعلام شد

سنندج - ايرنا - معاون اجتماعي فرمانده انتظامي كردستان گفت: آخرين مهلت شركت در جشنواره سراسري پليس، جلوه هاي خدمت31 فروردين است.

سرهنگ عبدالله فاتحي روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: معاونت اجتماعي ناجا با هدف ثبت لحظه هاي ماندگار ايثار و جلوه هاي ارزشمند انجام وظيفه و خدمتگزاري ماموران نيروي انتظامي اقدام به برپايي اين جشنواره كرده است.
وي با بيان اينكه اين جشنواره در پنج قالب عكس، فيلم، خاطره، شعر و مقاله برگزار مي شود اضافه كرد: پليس حافظ امين جان و مال مردم، پليس هوشياري، دقت و سرعت عمل، پليس اخلاق، ادب و تكريم ارباب رجوع، پليس خدمت صادقانه، بي منت و دلسوزانه، پليس راهنمايي، مشاوره و آموزش نظم و قانون و پرهيز از خطر آرامش در سفر از محورهاي اين جشنواره است.
معاون اجتماعي فرمانده انتظامي كردستان افزود: شركت كنندگان در اين جشنواره مي توانند آثار خود رابه نشاني @festpolice در يكي از پيام رسان هاي داخلي سروش، ايتا و آي گپ با نام گذاري به صورت لاتين و با مشخصات فرد ارسال كنند.
وي گفت: هر شركت كننده مجاز است با در نظر گرفتن مضامين جشنواره، در هر بخش حداكثر سه اثر، به نام خود ارسال كند.
بر اساس فراخوان جشنواره نام صاحب اثر، كد ملي و شماره تماس براي هر يك از آثار با تغيير نام آن بايد بر روي فايل درج شود و پيش از اين اطلاعات نيز هر اثر شماره اي از يك به بعد داشته باشد.
علاقه مندان براي كسب هرگونه اطلاعات بيشتر مي توانند با شماره تلفن 02181823709 در روزهاي اداري از ساعت 9 تا 12 تماس بگيرند.
6108