۲۴ فروردین ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۰
کد خبر: 83275825
۰ نفر
والورده: اسمالینگ مسی را مثل یك قطار لِه كرد

تهران- ایرنا- سرمربی بارسلونا در واكنش به برخورد «كریس اسمالینگ» و «لیونل مسی» در دیدار چهارشنبه گذشته یونایتد مقابل آبی اناری ها گفت: احتمال استراحت مسی در دیدارهای بعدی وجود دارد، ضربه شدیدی به وی وارد شد، مثل اینكه با یك قطار برخورد كرده باشد.

به گزارش ایرنا، تارنمای خبری گل روز شنبه نوشت: در جریان دیدار بارسا مقابل یونایتد در دور رفت مرحله یك چهارم نهایی لیگ قهرمانان، مسی پس از برخورد آرنج اسمالینگ با صورت وی با چشم هایی متورم و بینی خون آلود برای دقایقی زمین بازی را ترك كرد.
كاپیتان كاتالان ها اگرچه تا پایان بازی در زمین باقی ماند و پیروزی یك بر صفر تیمش را جشن گرفت اما به احتمال زیاد در دیدار مقابل تیم قعرنشین اوئسكا در لالیگا استراحت خواهد كرد.
این در حالی است كه «لوئیس سوآرز» زوج وی در خط حمله با وجود اینكه در دقایق پایانی بازی در اولدترافورد تقلا می كرد، به بازی فردا خواهد رسید و در سوی دیگر، بارسا «عثمان دمبله» را هم پس از سپری كردن دوره نقاهت مصدومیت همسترینگ در این مسابقه در اختیار خواهد داشت.
اسمالینگ كه به خاطر این حركت با جریمه داور نیز روبرو نشد، پس از پایان بازی تاكید كرد كه برخورد با مسی تصادفی بوده و «خوزه مورینیو» سرمربی پیشین یونایتدها نیز علت این حادثه را «دستان بلند و كشیده» اسمالینگ عنوان كرد.
با این حال، والورده معتقد است برخورد مذكور به اندازه ای شدید بود كه گویی او با یك قطار تصادف كرده و برای ریكاوری در آستانه دیدار برگشت مقابل یونایتد، دست كم به یك هفته استراحت نیاز دارد.
والورده در این خصوص اظهار داشت: احتمال استراحت دادن به مسی زیاد است؛ ضربه شدیدی به وی وارد شده و انگار قطار او را زیر گرفته است؛ بعد از بازی با او حرف زدم و احتمال در اختیار نداشتن وی برای دیدار بعدی زیاد است.
همچنین سرمربی آبی اناری ها در خصوص محرومیت در نظر گرفته شده برای «دیگو كاستا» مهاجم تیم اتلتیكو مادرید به دلیل اتفاقات رخ داده در جریان نبرد هفته گذشته این 2 تیم، اظهار داشت: محرومیت قابل توجهی است. فكر می كنم 4 جلسه آن برای حادثه ای كه رخ داد، باشد و 4 جلسه دیگر برای اتفاقی متفاوت در نظر گرفته شده، چرا كه در موردی مشابه كه برای «جرارد پیكه» پیش آمده بود حداكثر جریمه چهار جلسه بود. از قوانین اطلاعی ندارم اما محرومیت هشت جلسه ای واقعا سنگین است.
فدراسیون فوتبال اسپانیا پنجشنبه هفته گذشته مهاجم اسپانیایی اتلتیكو را به دلیل اهانت به «گیل مانزانو» داور دیدار این تیم مقابل بارسلونا كه در نهایت با پیروزی 2 بر صفر كاتالان ها خاتمه یافت، هشت جلسه از همراهی مادریدی ها محروم كرد.
ورزشی**3991**1067**