۲۳ فروردین ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۰۷
کد خبر: 83275178
۰ نفر
واكنش «سيمئونه» به محروميت هشت جلسه‌اي «كاستا»

تهران- ايرنا- سرمربي تيم اتلتيكو مادريد در واكنش به محروميت سنگين در نظر گرفته شده براي مهاجم تيمش، آن را سختگيرانه و ناعادلانه خواند.

به گزارش ايرنا، خبرگزاري فرانسه روز جمعه نوشت: «ديگو سيمئونه» سرمربي تيم اتلتيكو مادريد ضمن «سختگيرانه و ناعادلانه» دانستن محروميت هشت جلسه‌اي «ديگو كاستا»، شايعات در خصوص جدايي وي از اين تيم را در تابستان سال جاري تكذيب كرد.
فدراسيون فوتبال اسپانيا روز گذشته مهاجم اسپانيايي اتلتيكو را به دليل اهانت به «گيل مانزانو» داور ديدار اين تيم مقابل بارسلونا كه در نهايت با پيروزي 2 بر صفر كاتالان ها خاتمه يافت، هشت جلسه از همراهي مادريدي ها محروم كرد.
مانزانو در دقيقه 28 ديدار مذكور، كاستا را به دليل استفاده از الفاظ ركيك و اهانت به مادرش و همچنين لمس بازوي وي، از بازي اخراج كرد.
محروميت مذكور به اين معناست كه كاستا در هفت بازي باقي مانده تا پايان فصل جاري لاليگا قادر به همراهي اتلتيكو نيست؛ آنها پيش تر از گردونه رقابت هاي ليگ قهرمانان و جام حذفي اسپانيا كنار رفته اند.
با اين حال، سيمئونه در اين خصوص اظهار داشت: اين محروميت از نظر من سختگيرانه، شديد و ناعادلانه است.
وي درباره شايعات جدايي كاستا افزود: اين موضوع صحت ندارد، شما نظر من در مورد كاستا را مي دانيد؛ ما در شرايط كنوني بيشتر از هر زمان ديگري بايد مراقب خود و البته كاستا باشيم.
در اين بين، «انريكه سرزو» رئيس باشگاه نيز ديروز اعلام كرد كه آنها درخواست استيناف خود را در مورد محروميت مذكور تسليم فدراسيون خواهند كرد.
شكست ياران كاستا مقابل بارسا، اين تيم را با اختلاف 11 امتياز در رتبه دوم جدول رده بندي لاليگا قرار داد تا اميدهاي اتلتيكو براي فتح عنوان قهرماني اسپانيا در فاصله هفت بازي مانده تا پايان رقابت ها، نااميد شود.
اتلتيكو مادريد، فردا شنبه به مصاف سلتاويگو مي رود و علاوه بر كاستا، «ديگو گودين» كاپيتان خود را نيز به دليل مصدوميت در اختيار نخواهد داشت.
ورزشي**3991** 1055

سرخط اخبار ورزش