بازديد استاندار آذربايجان غربي از بيمارستان مياندوآب

مهاباد - ايرنا - استاندار آذربايجان غربي عصر امروز/پنجشنبه/ از فاز 2 بيمارستان در حال احداث حضرت فاطمه زهرا (س) مياندوآب بازديد كرد.

به گزارش ايرنا، محمدمهدي شهرياري در ادامه سفر خود به شهرستان مياندوآب و پس از شركت در جلسه شوراي اداري اين شهرستان و افتتاح يك طرح آموزشي در روستاي سرچنار به بيمارستان در دست ساخت اين شهر رفت و از مراحل احداث آن بازديد كرد.
رييس بيمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) مياندوآب در حاشيه اين بازديد به خبرنگار ايرنا گفت: تاكنون براي احداث اين بيمارستان 140 ميليارد ريال هزينه شده است.
هادي مقدم افزود: اين بيمارستان كه با يك پل هوايي به فاز نخست وصل مي شود، در هفته سلامت امسال به بهره برداري مي رسد.
وي با اشاره به اينكه اين بيمارستان در سه طبقه و در 10 هزار مترمربع احداث مي شود، اضافه كرد: فاز جديد و در حال ساخت اين بيمارستان داراي 100 تخت، 6 اتاق عمل و چهار بخش مغز و اعصاب، جراحي زنان و 2 بخش بستري است.
به گزارش ايرنا، مياندوآب داراي 2 بيمارستان است كه با افتتاح فاز دوم اين بيمارستان ها تعداد تخت هاي بيمارستاني در اين شهرستان به 400 تخت افزايش مي يابد؛
با بهره برداري از اين طرح شاهد خدمات رساني بيشتر به مردم شهرهاي جنوبي آذربايجان غربي خواهيم بود.
استاندار آذربايجان غربي در راس هياتي متشكل از چند نفر از مديران كل دستگاه هاي اجرايي اين استان، در سفري يكروزه در مياندوآب به سر مي برد.
شركت در جلسه شوراي اداري و كارگروه توسعه مياندوآب، حضور در گلزار شهدا و اداي احترام به مقام شامخ شهيدان راه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس، حضور در شهر چهاربرج و ديدار با مردم، ديدار با خانواده جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس و افتتاح يك واحد آموزشي خيرساز در روستاي سرچنار از برنامه هاي سفر يكروزه استاندار آذربايجان غربي به اين شهرستان است.
استاندار آذربايجان غربي در اين سفر همچنين از مجتمع در دست احداث پتروشيمي مياندوآب و نيز 2 واحد توليدي فرش ابريشم و اسيد سولفوريك در شهرك صنعتي اين شهرستان نيز بازديد خواهد كرد.
شهرستان مياندوآب با بيش از 277 هزار نفر جمعيت در جنوب آذربايجان غربي واقع است و سومين شهرستان پرجمعيت استان به شمار مي رود.
9871/3020/6185/3072

سرخط اخبار استان‌ها