۲۲ فروردین ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۶
کد خبر: 83274251
۰ نفر
راه‌اندازی پویش اهدای كتاب به مناطق سیل‌زده كشور

تهران - ایرنا - موسسه خانه كتاب با همكاری رادیو فرهنگ و انجمن نویسندگان كودك و نوجوان، پویش اهدای كتاب به مناطق سیل‌زده را راه‌اندازی می‌كند.

به گزارش روز پنجشنبه گروه فرهنگی ایرنا از موسسه خانه كتاب، ناشران، اهل قلم و علاقمندان می‌توانند كتاب‌های اهدایی خود را از طریق این موسسه به مناطق سیل زده كشور اهدا كنند. این كتاب‌ها پس از تفكیك و دسته‌بندی به استان های سیل زده ارسال خواهند شد.
تعدادی از نویسندگان كودك و نوجوان با حضور در این مناطق، در اجرای برنامه های فرهنگی همچون اهدای كتاب، قصه‌گویی، كتاب‌خوانی و شعرخوانی شركت می كنند.
علاقمندان به گسترش فرهنگ مطالعه و كتابخوانی و ایجاد شور و نشاط در این مناطق می‌توانند كتاب‌های اهدایی خود را به نشانی تهران، میدان هفتم تیر، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان فجر، نبش كوچه كیهان، ساختمان فجر، واحد توزیع و امور مشتركان موسسه خانه كتاب ارسال كنند یا برای كسب اطلاعات بیشتر با شماره 88318653 تماس بگیرند.
همچنین، در ایام برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران علاقمندان می توانند كتاب های خود را به این مناطق اهدا كنند كه جزئیات بیشتر آن در روزهای آینده اعلام می شود.
به گزارش ایرنا، بارش شدید از اواخر روزهای سال 97، موجب جاری شدن سیل در استان های شمالی و شرقی از جمله گلستان و شهرهای آق قلا و گمیشان شد. فعالیت سامانه های سرد و بارشی با بارش های بی سابقه در مناطق غربی و جنوب غربی كشور همچنین استان های لرستان شهرهای پل دختر و معمولان و خوزستان شهرستان های شادگان، هویزه، رامهرمز، اندیمشك، مسجدسلیمان، دزفول، شوشتر را دچار سیل و متاثر از پیامدهای آن كرده است.
فراهنگ**9157 ** 1200