۲۲ فروردین ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۲۴
کد خبر: 83274038
۰ نفر
شرق تهران صاحب پردیس سینمایی شد

تهران - ایرنا - با افتتاح پردیس سینمایی شاهین، شرق تهران نیز دارای یك پردیس سینمایی مدرن خواهد شد و تقریبا خلایی كه در این منطقه وجود داشت از بین خواهد رفت.

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار سینمایی ایرنا، مهدی شاهین سرمایه گذار مجموعه پردیس سینمایی درباره اهمیت ساخت این مجموعه در شرق تهران به ایرنا، گفت: پس از بازبینی هایی كه از زمین مجموعه داشتیم و با توجه به اینكه در شرق تهران سینمایی مدرن با تجهیزات مناسب وجود ندارد به این نتیجه رسیدیم كه این محل بسیار مستعد احداث یك سینما است.
وی افزود: برای ساخت این سینما از طراحی داخلی مدرن و كارشناسان ایرانی با سیستم های صوتی و تصویری مجهز استفاده شده است.
سرمایه گذار پردیس شاهین در مورد اینكه آیا استفاده از این سالن ها برای اجراهای تئاتر امكان پذیر است، توضیح داد: یكی از این سالن ها به شكلی طراحی شده است كه بتوان از آن در اجراهای صحنه ای و همچنین برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری بهره برد.
وی درباره آغاز شروع به كار این پردیس سینمایی نیز گفت: در حال حاضر وارد قرارداد رسمی با هیچ یك از واحدهای هنری سینما و یا واگذاری آن به بخش خصوصی نشده ایم اما در حال مذاكره با فعالان این حوزه هستیم كه به زودی به نتیجه خواهد رسید.
به گزارش ایرنا، «پردیس سینمایی شاهین» شامل 4 طبقه پاركینگ، 7 طبقه تجاری و یك طبقه با سه سالن سینما است كه جمعا شامل 500 صندلی است.
فراهنگ**9246** 1200