۲۲ فروردین ۱۳۹۸،‏ ۸:۱۷
کد خبر: 83273599
۰ نفر
گل گهر سیرجان24میلیارد تومان به سیل زدگان كمك كرد

كرمان - ایرنا - مدیرعامل شركت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان از اختصاص مبلغ 24 میلیارد تومان از سوی این شركت و شركت های زیر مجموعه آن جهت كمك به سیل زدگان كشور خبر داد.

به گزارش شامگاه چهارشنبه روابط عمومی و امور بین الملل شركت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان، ناصر تقی زاده با تاكید بر مساعدت و كمك همه جانبه این شركت به هموطنان آسیب دیده در حادثه سیل اخیر گفت: پیرو نشست های تشكیل شده در استانداری كرمان و سازمان ایمیدرو مبلع 24 میلیارد تومان جهت كمك های همه جانبه به آسیب دیدگان سیل اخیر در كشور اختصاص داده شده است.
وی ادامه داد: از این مبلغ 14 میلیارد تومان توسط سازمان ایمیدرو و 10 میلیارد تومان آن نیز به استانداری كرمان به عنوان معین استان خوزستان تخصیص داده می شود.
مدیرعامل شركت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان افزود: مبلغ 12 میلیارد تومان توسط شركت معدنی و صنعتی گل گهر،6 میلیارد تومان توسط شركت سنگ آهن گهر زمین، سه میلیارد تومان توسط شركت توسعه آهن و فولاد گل گهر ، 2 میلیارد تومان توسط شركت جهان فولاد سیرجان و یك میلیارد تومان نیز از طریق شركت سرمایه گذاری گل گهر سیرجان پرداخت خواهد شد.
وی اضافه كرد: علاوه بر كمك های نقدی تعداد 14 دستگاه ماشین آلات سنگین نیز از طرف شركت اطلس عمران گل گهر برای كمك به سیل زگان ارسال و در منطقه حمیدیه خوزستان مستقر شده است.
7420/ 5054