شوراي هماهنگي ايلام تروريست خواندن سپاه توسط آمريكا را محكوم كرد

ايلام-ايرنا- شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي ايلام با صدور بيانيه اي قرار دادن نام سپاه پاسداران در ليست گروه هاي تروريستي توسط آمريكا را محكوم كرد.

به گزارش روز سه شنبه ايرنا از روابط عمومي شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي ايلام، متن بيانيه به شرح زير است :
سپاه پاسداران يكي از دستاورد‌هاي بزرگ ملت ايران و برآمده از متن ملت ايران است كه در طول عمر بابركت خود به ويژه در طول هشت سال جنگ تحميلي همواره بر تارك نوراني انقلاب اسلامي در خشيده است .
ورود به عرصه هاي مختلف خدمت رساني به مردم ، سازندگي و نيز كمك هاي مستشاري به دولت‌ها و ملت‌هاي منطقه براي مبارزه با تروريسم از جمله افتخارات تأثيرگذار اين نهاد برآمه از متن مردم و انقلاب شكوهمند اسلامي بوده كه به مانند برگ زريني در كارنامه درخشان ميهن اسلامي خودنمايي مي كند.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در طول سال هاي سپري شده از حيات پر بركت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران همواره مورد هجمه هاي سخيفانه مخالفان و دشمنان زبون اين ميهن معطر به خون شهيدان بوده و امروز شاهد هستيم كه شيطان بزرگ در اقدامي مذبوحانه ، اين نهاد عزت آفرين را به هدف ايجاد شكاف و تفرقه در بدنه نظام مقدس اسلامي ايران در ليست گروه هاي تروريستي قرار داده و اوج رذالت و زبوني خود در برابر ملت ايران را به نمايش گذارده است.
شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان ايلام ضمن حمايت همه جانبه از نهاد انقلابي و مردمي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي كه همواره از قداست و اهميت بالايي برخوردار بوده و در همه عرصه هاي دفاع از تماميت ارضي كشور دوشادوش ديگر نيروهاي مسلح همواره خوش درخشيده ، اقدام كينه توزانه آمريكاي جهانخوار در قرار دادن سپاه پاسداران در ليست گروه هاي تروريستي را شديدا محكوم مي نمايد.
7171/6034