اقدام عليه سپاه ، ماهيت استكباري آمريكا را آشكار‌تر كرد

قزوين - ايرنا - نماينده ولي فقيه در استان قزوين با صدور پيامي به مناسبت روز پاسدار تاكيد كرد كه اقدام آمريكا درتروريستي معرفي كردن سپاه ، ماهيت اين دولت استكباري را براي جهانيان آشكار‌تر كرد.

به گزارش روز سه شنبه ايرنا از دفتر اطلاع رساني نماينده ولي فقيه در استان قزوين در پيام آيت الله عبدالكريم عابديني آمده است : سردمداران ايجاد رعب و وحشت در دنيا، روز گذشته اين نهاد انقلابي و قانوني را در ليست سازمان‌هاي تروريستي قرار داده‌اند.
وي در اين پيام افزوده است: باتوجه به حمايت‌هاي بي‌دريغ آمريكا از گروه‌هاي تروريستي، اين اقدام در مورد نهادهاي مبارز و مقابله‌گر با تروريسم، غيرقابل پيش‌بيني و عجيب نبود.
وي ضمن تيريك ميلاد حضرت امام حسين ( ع ) و روز پاسدار، ميلاد حضرت ابوالفضل العباس ( ع ) و روز جانباز و ميلاد حضرت امام زين العابدين ( ع ) و روز آزاده را به تمام پاسداران ، جانبازان و آزادگان و عموم مردم مؤمن و شريف استان آورده است : امسال در حالي روز پاسدار را گرامي مي‌داريم كه جمعي از پاسداران در سوريه وظيفه مستشاري خود را انجام مي‌دهند و بسياري از آنان در مناطق سيل‌زده مشغول فعاليت‌هاي جهادي و خدمت‌رساني به مردم خسارت‌ديده هستند.
وي از خداي متعال نابودي دولت‌هاي استكباري و استقرار حكومت جهاني موعود مستضعفين را مسئلت كرده و براي پاسداران و ايثارگران انقلاب اسلامي عزَت و اقتدار هرچه بيشتر طلب كرده است.
6012