آمریكا نمی تواند سپاه را از اهداف متعالی انقلاب دور كند

زاهدان- ایرنا- مشاور نظامی فرمانده معظم كل قوا گفت: ترامپ و سران آمریكایی بدانند كه سپاه عزیز ایران منشاء خیر و بركت و خدمت رسانی است و تصمیمات بی شرمانه و جاهلانه آنها نمی تواند ملت و پاسداران وطن را از اهداف متعالی اسلام و انقلاب دور كند.

به گزارش ایرنا امیر سرتیپ سید حسام هاشمی روز سه شنبه در مراسم بیستمین سالگرد شهادت سپهبد شهید علی صیاد شیرازی در مركز آموزش 08 ( شهید ابراهیم نوری ارتش) شهرستان خاش سیستان و بلوچستان با محكوم كردن اقدام آمریكا در قرار دادن نام سپاه در لیست تروریستی اظهار داشت: تشكیل سپاه در كنار عزیزان ارتش از هوشمندی امام راحل حكایت دارد كه توانست عظمت و ابهت كشور را قوت ببخشد.
وی از شهید صیاد شیرازی به عنوان یكی از الگوهای شاخص در خدمت و حضور در صحنه های دفاع از حریم اسلام، انقلاب و رهبری یاد كرد و گفت: ادامه راه شهیدان ارتش و سپاه اسلام مانند شهیدان صیاد شیرازی، آوینی، كلاهدوز، همت و باكری با برگزاری این گونه همایش ها میسر بوده و یاد این سرمایه های ارزشمند نظام را زنده می كند.
همرزم شهید صیاد شیرازی ادامه داد: خدمات ارتشیان دلاور و نیروهای ارزشی انقلاب مانند شهید صیاد شیرازی سبب استحكام و پایداری نظام اسلامی و شكست نقشه های دشمنان شده است.
امیر هاشمی گفت: حضور شهید صیاد شیرازی و سایر سرداران رشید ارتش و سپاه اسلام در دوران دفاع مقدس و سالهای انقلاب و مقابله با گروهك های خرابكار، نابودی دشمنان و عوامل دست نشانده شان را به دنبال داشت.
وی از فرماندهان نیروهای مسلح، امامان جمعه و فرماندار و مدیران دستگاههای اجرایی خواست برای مردم كه از سرمایه های ارزشمند اسلام و كشور هستند، وقت بگذارند و خدمات شایسته ای به آنان ارائه دهند.
امام جمعه شهرستان خاش نیز با گرامیداشت مناسبتهای ارزنده ماه بزرگ شعبان و بزرگداشت شهید صیاد شیرازی گفت: مردمی بودن، حضور با اخلاص و شجاعانه، اخلاق و دینداری و ولایت پذیری از ویژگی های بارز شهید صیاد شیرازی بود.
حجت الاسلام غلامرضا دهقان اقدام آمریكا در خصوص تروریستی خواندن سپاه را محكوم كرد و افزود: ایران قربانی ترور كور عوامل و دست نشاندگان استكبار، منافقان و جنایتكاران وابسته به آنها بوده كه شهید صیاد شیرازی نمونه ای از قربانی های ترور است زیرا دشمنان وجود این سرمایه بزرگ انقلاب را تحمل نكردند و آن جنایت كور را رقم زدند.
سرهنگ عبدالرحمن ساسانیان فرد فرمانده مركز آموزش 08 (شهید ابراهیم نوری) با برشمردن ویژگی های برجسته شهید صیاد شیرازی، آمادگی پرسنل كادر و وظیفه ارتش را برای ادامه راه شهیدان، پیروی از منویات مقام معظم رهبری و مقابله با تهدیدات دشمنان اعلام كرد.
در ادامه شماری از خانواده های معظم شهدا و پاسداران خاش مورد تجلیل قرار گرفتند.
بیستمین سالگرد شهادت امیر سپهبد شهید علی صیاد شیرازی در مركز آموزش 08 ( شهید ابراهیم نوری ارتش) مستقر در شهرستان خاش سیستان و بلوچستان با حضور مشاور فرمانده معظم كل قوا در حفاظت اطلاعات ارتش جمهوری اسلامی و جانشین هیات معارف جنگ و همرزم شهید صیاد شیرازی،
امامان جمعه شیعه و سنی، فرماندار، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی، شماری از مدیران دستگاههای اجرائی، خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و پرسنل كادر و وظیفه مركز آموزش شهید ابراهیم نوری ارتش برگزار شد.
شهید صیاد شیرازی فرمانده نیروی زمینی ارتش بود كه در 21 فروردین سال 1378 توسط عوامل گروهك تروریستی منافقین در مقابل منزلش در تهران به شهادت رسید.
7310 **6081