پروژه مولد سازي اموال دولت اولويت اقتصاد و دارايي البرز است

كرج - ايرنا - مدير كل امور اقتصادي و دارايي البرز گفت: اجراي پروژه مولد سازي اموال دولت در البرز، اولويت كاري اين اداره در سال جاري است.

به گزارش ايرنا، ابوالفضل فلاح روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: يكي از سرمايه هاي با ارزشي كه وزارت اقتصاد متولي آن است، امكان استفاده اهرمي از دارايي هاي دولت مي باشد.
وي ضمن تاكيد بر لزوم شناسايي اموال و املاك مازاد دولتي توسط ذيحسابان دستگاه هاي اجرايي استان و معرفي به اداره كل امور اقتصادي و دارايي استان البرز اظهار داشت: مولدسازي دارايي هاي دولت يكي از راه هاي تامين منابع مالي داخلي است كه با اعمال برنامه هاي منسجم بايد بتوانيم از 10 الي 15 درصد از دارايي هاي دولت در مسير رشد بهره مند شويم.
فلاح با اشاره به اهميت نامگذاري سال جديد به عنوان سال رونق توليد از سوي مقام معظم رهبري ، به نقش مهم معاونت اقتصادي اين اداره كل در حوزه بهبود محيط كسب و كار اشاره و از انعقاد تفاهم نامه اي با جهاد دانشگاهي استان البرز در حوزه كسب و كار در آينده نزديك خبر داد.
وي در بخش ديگري از سخنان خود به نقشه راه تامين مالي در سال 1397 توسط اداره كل امور اقتصادي و دارايي و مركز خدمات سرمايه گذاري استان البرز اشاره و خاطر نشان كرد: اين پروژه توسط اداره كل امور اقتصادي و دارايي استان مطرح كه كشوري شد و به تمامي استانها ابلاغ شد.
7414/ 6155