ايرنا بازوي ناجا در تحقق برنامه هاي فرهنگي و اجتماعي است

اراك - ايرنا - معاون عقيدتي، سياسي و تبليغات فرماندهي انتظامي استان مركزي گفت: قدرت رسانه به ويژه خبرگزاري ايرنا نقش مهمي در تحقق برنامه هاي مختلف فرهنگي و اجتماعي دارد.

سرهنگ «محسن همتي هزاوه » روز سه شنبه در ديدار با رئيس خبرگزاري ايرنا استان مركزي افزود: نقد منصفانه نيروي انتظامي توسط رسانه ها، مطبوعات و خبرگزاري ها و بهره گيري از قدرت نرم اين نهاد ها در معرفي و ارايه خدمات پليس، كليد مقابله با توطئه هاي دشمنان است.
وي ادامه داد: رسانه هاي جمعي با كاركردهاي تعيين شده خود به عنوان اثرگذارترين عامل نظم، امنيت اجتماعي، وفاق، همبستگي و مشاركت مردمي محسوب مي شوند و نيروي انتظامي نيز در جهت استفاده از اين ظرفيت همواره تعاملات هدفمند و اثربخشي را در عرصه هاي مختلف با اصحاب رسانه داشته است.
معاون عقيدتي، سياسي و تبليغات فرماندهي انتظامي استان مركزي بيان كرد: رسانه گسترده ترين سطح تماس با مردم و نخبگان جامعه را دارد و استفاده از اين توان در جلب مشاركت مردم و نخبگان از جمله مهمترين ماموريت هاي نيروي انتظامي است.
سرهنگ همتي، تحقق فرمايشات مقام معظم رهبري در خصوص تقويت رفتارهاي حكيمانه پليس با مردم را از برنامه هاي اولويت دار فرماندهي انتظامي استان مركزي عنوان كرد و ادامه داد: تقويت رفتارهاي حكيمانه پليس در جامعه با افزايش مهارت ها و آموزش هرچه بيشتر كاركنان نيروي انتظامي محقق شده و معاونت عقيدتي، سياسي و تبليغات فرماندهي انتظامي آموزش به كاركنان را در دستور كارخود قرار داده است.
وي از انعقاد تفاهمنامه همكاري با خبرگزاري ايرنا استان مركزي خبر داد و گفت: اين تفاهمنامه در راستاي افزايش هرچه بيشتر اطلاع رساني از فعاليت هاي و اقدامات پليس در جامعه، مقابله با توطئه هاي و جنگ نرم دشمنان عليه نيروي انتظامي و بهره گيري از تجربه ايرنا در آموزش رفتار كاركنان پليس در فضاي مجازي، تقويت رفتارهاي حكيمانه پليس در جامعه انجام مي شود.
استان مركزي با دار بودن 12 شهرستان داراي بيش از يك ميليون و 400 هزار نفر جمعيت است.
1955/3075