باشگاه پرسپولیس بدنبال راهی برای پرداخت مطالبات برانكو

تهران- ایرنا- هفته گذشته برخی از رسانه ها اخباری را درباره نامه برانكو ایوانكوویچ سرمربی پرسپولیس به فیفا برای دریافت مطالباتش منتشر كردند كه این موضوع تا به امروز هیچ واكنش رسمی را از سوی مدیران این باشگاه به همراه نداشته است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، پرداخت مطالبات برانكو ایوانكوویچ سرمربی پرسپولیس به یكی از مشكلات اخیر باشگاه پرسپولیس تبدیل شده است.
باشگاه بدنبال روشی بوده است تا این پول را پرداخت كند اما مشكلات ارزی و نبود ارز مورد نیاز در باشگاه پرسپولیس، موجب شد تا پرداخت دستمزد سرمربی كروات سرخپوشان به مشكلی جدی تبدیل شود.
هفته گذشته برخی از رسانه ها اخباری را درباره ارسال نامه از سوی برانكو به فیفا منتشر كردند كه تا به امروز این مساله به طور رسمی تایید نشده است.
گفته می شود باشگاه پرسپولیس نیز در واكنش به این موضوع نامه ای برای فیفا ارسال كرد تا این نهاد بین المللی از محل درآمد باشگاه از حضور بازیكنانش در جام جهانی پول به حساب برانكو واریز كند ولی فدراسیون بین المللی فوتبال این اقدام را قبول نكرد.
شب گذشته اعضای هیات مدیره جدید باشگاه پرسپولیس برای اولین بار تشكیل جلسه دادند و در این جلسه موضوع بدهی به برانكو مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد در اولین فرصت مطالبات این مربی كروات پرداخت شود.
ورزشی**9463**9129