نرم افزار ' صندوق فروشگاهی حساب و كتاب ' تولید شد

تهران- ایرنا- یك شركت داخلی با دریافت تسهیلات از صندوق نوآوری و شكوفایی توانست مجموعه نرم‌افزاری با عنوان «صندوق فروشگاهی حساب و كتاب» تولید كند كه برای تامین نیازهای مالی فروشگاه‌ها قابل استفاده است.

به گزارش روزیكشنبه خبرگزاری ایرنا ازصندوق نوآوری وشكوفایی،«محمدمهدی رحیمی نداف» مدیرعامل شركت مدل‌ سازان نرم‌افزارآینده درخصوص این طرح دانش‌بنیان اظهاركرد: «صندوق فروشگاهی حساب و كتاب»، مجموعه‌ای از محصولات نرم‌افزاری است كه بر روی دستگاه‌های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید مانند تلفن همراه و تبلت نصب شده و برای تامین نیازهای مالی فروشگاه‌ها قابل استفاده است.
وی ادامه داد: این نرم‌افزار فروشگاهی بر روی تبلت و تلفن همراه هوشمند نصب می‎شود و از تكنولوژی پردازش ابری برای آن استفاده شده است.
رحیمی نداف در توضیح ویژگی این محصول خاطرنشان كرد: این صندوق فروشگاهی اندرویدی بسیار ارزان‌تر و كم‌جاتر از مشابه آن است، سال 96مجموعه كامل محصولات ما حدود یك میلیون و 500 هزار تومان قیمت داشته و اكنون با افزایش قیمت‌ها به سه میلیون و500 هزارتومان رسیده است كه دراین شرایط حدود یك میلیون تومان با سایرموارد مشابه اختلاف قیمت داشته و ارزان‌تر است.
مدیرعامل شركت مدل‌سازان نرم‌افزار آینده با اشاره به اینكه این محصول به ویژه در بازار خرده‌فروشی بسیار كاربرد دارد، تصریح كرد: تكنولوژی اصلی این محصول، نوعی پردازش ابری است. به طور خاص این نرم‌افزار به سبك SAAS تولید می‌شود كه از مزیت‌هایی برای بخش‌هایی از بازار خرده‌فروشی برخوردار است.
وی گفت: نرم‌افزار به صورت یك سرویس 24ساعته آماده بهره‌برداری از طریق شبكه است و بروزرسانی آن نیز از طریق شبكه انجام می‌شود، در اجرای بخش هسته این نرم‌افزار از زبان Python و چارچوب كاری Django استفاده شده است، ارتباط با سرور نیز به روش Web API صورت می‌گیرد.
وی درباره اخذ تسهیلات 80 میلیون تومانی از صندوق نوآوری و شكوفایی نیز گفت: این تسهیلات خیلی به ما كمك كرد و 80 درصد نیاز مالی شركت در اجرای این طرح را تامین كرد.
علمی ** 9340**1485