جاده هاي اورامانات لغزنده است

كرمانشاه- ايرنا- رئيس پليس راه كرمانشاه، از رانندگان خواست با توجه به بارش باران و لغزنده بودن جاده ها در اغلب محورهاي كرمانشاه بخصوص جاده هاي اورامانات، هنگام رانندگي كاملا مراقب بوده و نكات ايمني را رعايت كنند.

پايگاه خبري پليس روز شنبه به نقل از سرهنگ «محمد حيدري» اظهار داشت: سامانه بارشي كه از شب گذشته وارد جو استان شده هم اكنون در بيشتر نقاط استان فعال و بارش هايي را براي اكثر نقاط به همراه داشته است.
وي افزود: طبق اعلام همكاران پليس راه، بارش در مناطقي از استان نظير اورامانانات، نواحي غربي و همچنين مركزي از شدت بيشتري برخوردار است و همين موضوع مي طلبد تا رانندگان هوشياري بيشتري به خرج دهند.
سرهنگ حيدري تصريح كرد: با توجه به كوهستاني و يك بانده بودن اكثر مسيرهاي منطقه اورامانات و همچنين نواحي غربي استان، خطر تصادف در هنگام لغزنده بودن جاده ها افزايش مي يابد.
رئيس پليس راه استان كرمانشاه خاطرنشان كرد: رانندگان در صورت تردد از اين محورها حتما به توصيه هاي پليس عمل و قوانين و مقررات رانندگي را كاملا رعايت كنند.
وي در پايان اظهار داشت: سرعت و سبقت هاي غيرمجاز، رعايت نكردن فاصله طولي و خستگي و خواب آلودگي مهمترين علل سوانح رانندگي است كه رانندگان بايد ضمن پرهيز از ارتكاب آن ها، پس از يك ساعت رانندگي در محلي مناسب توقف و چند دقيقه اي را به استراحت بپردازند.
7458/8066