پارس جنوبی با وجود مشكلات فراوان برابر استقلال پیروز شد

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: این تیم با وجود مشكلات فراوانی از جمله مالی و همچنین نامساعد بودن زمینه مسابقه برابر استقلال خوزستان به پیروزی رسید.

به گزارش ایرنا، مهدی تارتار جمعه شب پس از برد 2 بر یك تیمش برابر استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران افزود: روز گذشته نیز به بازیكنان گوشزد شد كه بعضی بازی‌ها را باید ببریم كه در بازی برابر استقلال خوزستان نیز محكوم به پیروزی بودیم.
وی بیان كرد:پارس جنوبی در این دیدار كار خیلی سختی داشت ولی با وجود 10 نفره شدن بازیكنانم تا لحظه آخر بازی خودشان را كشتند و در نهایت پیروز شدند.
تارتار ادامه داد: در این دیدار سیف‌اللهی و احمد گوهری به دلیل محرومیت و و فرزاد حاتمی و محمد نوری نیز به دلیل مصدومیت در اختیار تیم نبودند با این وجود بازیكنان جایگزین بخوبی جای آنها را پر كردند.
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در ارتباط با بكارگیری سه بازیكن جوان برابر استقلال خوزستان نیز اظهارداشت: این جوان‌ها باید منتظر فرصت باشند كه در بازی‌های بعدی نیز بیشتر از آنها استفاده می كنیم.
وی افزود: از هواداران نیز تشكر می‌كنم كه تا لحظه آخر ما را حمایت كردند كه این حمایت آنها منجر شد تا پس از پنج بازی به برد دست پیدا كنیم.
تارتار در مورد عملكرد تیم داوری نیز گفت: با وجود پیروزی عملكرد داوران را خوب ندیدم زیرا امروز اشتباه های زیادی داشتند.
پارس جنوبی با این برد 28 امتیازی شد و به رتبه هفتم جدول لیگ برتر فوتبال كشور صعود كرد.
استقلال خوزستان نیز با این شكست همچنان با 10 امتیاز در رتبه شانزدهم جدول باقی ماند.
در هفته بیست و پنجم بازی ها پارس جنوبی به مصاف صنعت نفت آبادان می رود و استقلال نیز در دربی خوزستان به مصاف فولاد می رود.
7212/6045