ترافيك در محورهاي جنوب به شمال اصفهان سنگين است

اصفهان - ايرنا- جانشين پليس راه اصفهان گفت :ترافيك در محورهاي جنوب به شمال استان سنگين اما در محورهاي شمال به جنوب با حجم تردد كمتري در جريان است.

سرهنگ اصغر زارع روز جمعه در گفت و گو با ايرنا با بيان اين كه تمامي جاده هاي استان باز و رفت و آمد در آنها عادي است، اظهارداشت: ترافيك محورهاي اصفهان به شيراز، اصفهان به تهران، نجف آباد به داران و دامنه و اصفهان به شهركرد سنگين گزارش شده است.
جانشين پليس راه استان اصفهان اظهارداشت: به طور كلي مشكلي خاصي در جاده ها و راه هاي استان اصفهان گزارش نشده است.
وي با اشاره به اينكه مسافران نوروزي آخرين روز تعطيلات خود را مي گذرانند توصيه كرد كه رانندگان براي رسيدن به مقصد از شتاب خودداري كرده و سفر خود را در ساعت هاي روز تقسيم كنند.
زارع بيان كرد: در 24 ساعت گذشته تنها تعدادي تصادف از نوع خسارتي و جرحي در جاده ها بوقوع پيوست و هيچ حادثه ناگوار رانندگي گزارش نشده است.
استان اصفهان داراي 11 هزار و 500 كيلومتر راه شامل 399 كيلومتر آزاد راه، يكهزار و 659 كيلومتر بزرگراه، 2 هزار و 791 كيلومتر راه همسنگ و 29 كيلومتر آزاد راه است.
در ايام نوروز سال گذشته 2 ميليون و 500 هزار مسافر از استان اصفهان ديدن كردند و اين رقم در ايام تعطيلات امسال بيش از سه ميليون نفر افزايش يافته است.
اصفهان از جمله استانهاي مهم گردشگري كشور محسوب مي شود.
7150/6026/