۱۵ فروردین ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۲
کد خبر: 83264844
۰ نفر
مسیر زردبند - فشم مسدود شد

تهران- ایرنا- رئیس پلیس راهور لواسانات و رودبار قصران گفت: محور زردبند - فشم (ورودی بخش رودبار قصران) به منظور جلوگیری از تردد شهروندان و ایجاد وقفه در روند اقدامات و عملیات بازسازی تا اطلاع ثانوی مسدود است.

سرهنگ بهزاد باتمانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مسیر بنا به دستور فرماندار شمیرانات برای تسهیل فعالیت نیروهای خدماتی برق، گاز و مخابرات برای بازسازی و ترمیم زیرساخت های منطقه بر اثر سیلاب روزهای اخیر تا اطلاع ثانوی مسدود شد.
وی ضمن تاكید بر اینكه شهروندان از سفرهای غیر ضروری به این بخش خودداری كنند، افزود: افراد در صورت لزوم از مسیر روستای راحت آباد به منطقه دسترسی داشته باشند.
به گزارش ایرنا، بارش شدید باران، تگرگ و طغیان رودخانه جاجرود در روز دوشنبه هفته جاری در سطح شهرستان شمیرانات بویژه بخش رودبار قصران متشكل از شهرهای اوشان، فشم، میگون و شمشك منجر به سیلاب، آب گرفتگی، ریزش كوه و بهمن، انسداد جاده ها، رانش زمین و ... شد؛ این حادثه خسارت جانی به همراه نداشت اما به زیرساخت های شهرستان آسیب جدی وارد كرده است.
شهرستان شمیرانات با آب و هوایی كوهستان متشكل از شهر شمیران و دو بخش لواسانات و رودبار قصران با جمعیتی افزون بر 600 هزار نفر در شمال و شمال شرقی تهران واقع شده است.
تهرام/۹۸۹۷/6003