ارتباطات تلفن همراه در لرستان تا 48 ساعت دیگر برقرار می شود

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینكه از امروز مسیر جدید فیبر نوری عملیاتی و ارتباطات صوتی و اینترنتی در پلدختر بهبود خواهد یافت، از راه اندازی مجدد سایت‌های تلفن همراه در پلدختر و سایت مناطق روستایی طی 48 ساعت آینده خبر داد.

به گزارش ایرنا از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی روز پنجشنبه بلافاصله بعد از جلسه ستاد مدیریت بحران استان لرستان، جلسه اضطراری با حضور مدیران و كارشناسان ارتباطی در خرم آباد برای تسریع در بهبود وضعیت ارتباطات استان لرستان برگزار كرد.
در این جلسه كه مدیركل ارتباطات و فناوری اطلاعات و شركت ارتباطات زیرساخت استان لرستان، مدیرعامل شركت مخابرات استان لرستان و مسئول ستاد مدیریت بحران وزارت ارتباطات حضور داشتند، وی با بیان اینكه راه اندازی مجدد تمام سایت‌های تلفن همراه در پلدختر تا 48 ساعت آینده عملیاتی می‌شود، گفت: شبكه وایرلس اینترنت برای بانك‌ها و مراكز حساس به صورت موقت برقرار می‌شود.
آذری جهرمی با اشاره به اینكه سایت های قابل دسترسی روستایی تلفن همراه نیز تا 48 ساعت آینده وارد مدار می شوند، افزود: تمهیدات لازم ارتباطی و مكان مناسب برای خبرنگارانی كه تمایل به تهیه گزارش، عكس یا تصویر از خسارات ناشی از سیل و اطلاع رسانی نیازها و كمبودها و خدمات نهادهای امدادرسانی داشته باشند نیز فراهم می‌شود.
علمی* 9207*1834