سلسله براي امدادرساني نيازمند بالگرد است

خرم آباد- ايرنا- فرماندار سلسله گفت: در برخي مناطق به دليل مسدود شدن راه ارتباطي و صعب العبور بودن مناطق، نيازمند بالگرد براي امدارساني به سيل زدگان هستيم.

شريف خسروي شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، اظهار داشت: وضعيت راه هاي روستايي سلسله نامطلوب و خطرناك است، اغلب روستاهاي شهرستان دچار آبگرفتگي شديد شده اند و به پل ها، جاده هاي ارتباطي، زيرساخت ها، تاسيسات، مزارع پرورش ماهي، اراضي كشاورزي، احشام، منازل و اموال بسياري از مردم خسارت وارد شده است.
وي با بيان اينكه راه بيش از 10 روستا در سلسله قطع شده است، عنوان كرد: با كمبود ماشين آلات و تجهيزات براي رفع آبگرفتگي ها و امدادرساني به مردم مواجه بوده و در شرايط كنوني به بيش از پنج دستگاه بيل زنجيري نيازمنديم.
وي با اشاره به رانش زمين در مناطقي از فيروزآباد و بسطام، گفت: راه ارتباطي فيروزآباد به الشتر به علت رانش زمين و سيلاب مسدود شده و همين امر، امدارساني به روستاهاي اين بخش را با مشكل مواجه كرده است.
فرماندار سلسله با اشاره به تخليه برخي از روستاهاي شهرستان، خاطرنشان كرد: براي امدارساني و رساندن اقلام مورد نياز سيل زدگان شهرستان نيازمند بالگرد هستيم كه اميدواريم مديركل مديريت بحران لرستان به اين امر توجه ويژه اي داشته باشند.
7265/6060