۱۲ فروردین ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۵۳
کد خبر: 83262231
۰ نفر
مدیریت بحران فارس: سیلاب در كازرون كذب است

شیراز- ایرنا - مدیركل بحران استانداری فارس اعلام كرد: مطالب و تصاویر انتشار یافته در شبكه های اجتماعی درباره به راه افتادن سیل در شهرستان كازرون كذب است.

رحیم آزادی دوشنبه در گفت و گو با ایرنا عنوان كرد: بنا بر اطلاعات دریافتی از شهرستان های فارس، همه جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی نیز باز است و تردد در آن‌ها جریان دارد.
مدیركل بحران استانداری فارس با اشاره به حضور فعالانه كاركنان فرمانداری های شهرستان های استان در روز تعطیل 12 فروردین ادامه داد: تمام فرمانداری‌ها لحظه به لحظه به استانداری گزارش ارسال می‌كنند.
بنا بر اعلام هواشناسی فارس، سامانه بارشی كه از روز شنبه وارد استان شده تا پس فردا صبح در فارس فعال است و پس از آن كاهش دما و مه صبحگاهی دور از انتظار نیست.
بر این اساس، شدت فعالیت این سامانه تا صبح سه شنبه و بیشتر در نیمه شمالی و غربی استان فارس است و با توجه به رگباری بودن عمده بارش های فصلی، خطر آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها به طور موقت وجود دارد.
این گزارش حاكی است، در روز چهارشنبه نیز در استان به ویژه در نواحی جنوبی و مركزی شاهد رگبار و رعد و برق پراكنده، پنجشنبه در نواحی شمالی، غربی، مركزی و جنوب غرب استان شاهد رگبار پراكنده و در روز جمعه 16فروردین ماه جاری نیز شاهد رگبار باران همراه با رعد و برق در این استان خواهیم بود كه در برخی نقاط به ویژه نیمه جنوبی استان به صورت بارش تگرگ خواهد بود.
7375/ 2027