۱۲ فروردین ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۵۳
کد خبر: 83261620
۰ نفر
آزمون بهترین بازیكن دیدار زنیت اورنبرگ شد

مسكو - ایرنا - بازیكن تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه زنیت سن پترزبورگ در پایان بازی دیروز تیمش مقابل اورنبرگ به عنوان بهترین بازیكن زمین شناخته شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، سایت معتبر چمپیونات روسیه كه به بررسی بازی های لیگ برتر روسیه و ارزیابی عملكرد بازیكنان شاغل در آن در پایان هر بازی می پردازد، به خاطر درخشش سردار آزمون در بازی دیروز تیمش، بالاترین نمره ممكن را داده است.
چمپیونات روسیه در ارزیابی فنی خود از دیدار زنیت و اورنبرگ، سردار آزمون را به عنوان بهترین بازیكن زمین انتخاب كرد و بالاترین امیتاز یعنی هشت را به ستاره ایرانی داد.
مسابقه تیم های زنیت و اورنبرگ عصر دیروز و در چارچوب هفته بیست و یكم لیگ برتر فوتبال روسیه برگزار شد و سردار آزمون با درخشش خود در نیمه دوم توانست از یك شكست پیروزی بسازد و روند صدرنشینی تیم خود را حذف كند.
نیمه نخست بازی در حالی به پایان رسید كه اورنبرگ توانست در دقیقه 34 دروازه میزبان را باز كند و بازیكنان این تیم پیروز به رختكن بروند.
در نیمه دوم زنیت موفق شد سه گل به ثمر برساند و سردار آزمون با زدن دو گل در دقایق 48 و 88 نقش ویژه ای در این پیروزی داشت.
نكته جالب دیگر اینكه در هفته بیست و چهارم لیگ برتر روسیه تنها سردار آزمون بوده است كه توانسته نمره كامل را از آن خود كند به همین دلیل دور از ذهن نیست كه وی بار دیگر عنوان بهترین بازیكن هفته لیگ برتر روسیه را از آن خود كند.
اروپام ** 1346 **

سرخط اخبار جهان