تهران- ایرنا- پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات دفتر رئیس‌جمهوری در یادداشتی از زحمات خبرنگاران در انعكاس برنامه ها و اقدام های دولت، بویژه در سفرهای استانی قدردانی كرد.

به گزارش جمعه شب ایرنا، اسماعیلی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: انعكاس برنامه ها و اقدام های دولت، به ویژه در سفرهای استانی، جز با همراهی خبرنگاران عزیز رسانه ها ممكن نیست به خصوص خبرنگاران استانی صدا و سیما كه سختكوشند و در عین گمنامی، بخش مهمی از چرخه اطلاع رسانی كشور مرهون تلاش آنهاست.
وی تصریح كرد: گاهی هم وظیفه ماست كه یاورشان شویم و زحماتشان را تكمیل كنیم.
به گزارش ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر كشور نیز پیشتر از فعالان رسانه ای اعم صدا و سیما، خبرگزاری ها و فضای مجازی كه در اطلاع رسانی سریع و صادقانه در جریان حوادث سیل اخیر كشور، ایام عید خود را در خدمت به مردم گذراندند، تقدیر كرد.
وزیر كشور ضمن تشكر از فعالان رسانه ای افزود: در ایام نوروز و تعطیلات رسمی كه روزنامه ها منتشر نمی شد و بسیاری از رسانه ها و خبرگزاری ها نیز با حداقل نیروهای خود به سر می بردند، اما وجدان كاری و اخلاق حرفه ای باعث شد تا این رسانه ها به همراه فعالان سختكوش در فضای مجازی این خلا را پر كرده و نسبت به اطلاع رسانی سریع و دقیق و صادقانه از منابع و مراجع رسمی اقدام نمایند.
رحمانی فضلی اقدام این دسته از فعالان رسانه ای را مصداق بارز ایثارگری و فداكاری برای جامعه دانست و تصریح كرد: قطعا بدون فعالیت پرتلاش عرصه رسانه ای امكان تسریع در امدادرسانی و خدمت كردن به مردم از سوی مسئولین و امدادرسانان فراهم نبود.
وزیر كشور در عین حال تاكید كرد باید بین دو جریان سالم و صادق و دلسوز رسانه ای و عده ای معدود كه با سوء استفاده و فرصت طلبی قصد آلوده كردن فضای رسانه ای به سود و منفعت جریانات بی اخلاق دارند تفاوت قائل شد و رسانه ها خود بهترین پالایشگر این عرصه خواهند بود و مردم نیز در عمل صداقت را از دروغ پردازی و شایعه پراكنی تشخیص خواهند داد.
شبد**1953**9122