تیم پدیده بر تیم پارس جنوبی غلبه كرد

مشهد- ایرنا- تیم پدیده شهر خودرو در چارچوب بیست و سومین هفته مسابقات لیگ برتر فوتبال با نتیجه یك بر صفر تیم پارس جنوبی جم را شكست داد.

دیدار دو تیم عصر جمعه در هوای بارانی مشهد در ورزشگاه امام رضا(ع) این شهر طی نیمه نخست بدون گل پایان یافت و این نتیجه با وجود تلاش بازیكنان دو تیم تا اواخر نیمه دوم ثابت باقی ماند.
دروازه بان تیم پارس جنوبی جم در دقیقه 90 به دلیل خطای مستقیم روی یكی از بازیكنان تیم پدیده از سوی داور میدان اخراج شد و بازیكنان تیم میزبان با استفاده از همین فرصت و با ضربه یونس شاكری به گل پیروزی دست یافتند.
داوری این بازی را علیرضا فغانی بر عهده داشت و علی دودانگه همراه با محمد عطایی او را در امر داوری كمك كردند.
تیم پدیده شهر خودرو با این پیروزی 42 امتیازی شد و در رتبه پنجم جدول لیگ برتر فوتبال باقی ماند. تیم پارس جنوبی با 25 امتیاز در رتبه هشتم جدول لیگ قرار دارد.
همچنین در فاصله استراحت بین دو نیمه دیدار تیمهای پدیده شهر خودرو و پارس جنوبی جم، علیرضا یكدست كودك هفت ساله مشهدی با ثبت ركورد 73 حركت پشتك نیم وارو در مدت زمان یك دقیقه ركورد ملی این حركت را به نام خود ثبت كرد.
تیم پدیده در دیدار بعدی روز شانزدهم فروردین جاری به مصاف تیم فولاد می رود و پارس جنوبی جم نیز در همین روز با استقلال خوزستان دیدار می كند.
7507/1858