مخفی كاری سرمربیان سرخ آبی ها

تهران - ایرنا - «وینفرد شفر» و «برانكوایوانكوویچ» سرمربیان تیم های استقلال و پرسپولیس در نشست خبری پیش از هشتاد و نهمین شهرآورد پایتخت با برخورد گرم با خبرنگاران تلاش كردند ترس و استرس خود را از دیدار پیش رو مخفی كنند.

به گزارش عصر جمعه خبرنگار ورزشی ایرنا، در نشست خبری روز قبل از آغاز هشتاد و نهمین شهرآورد پایتخت كه در محل سازمان لیگ برگزار شد، هرچند هر دو سرمربی به خبرنگاران اعلام كردند كه بدون هیچ استرسی به استقبال شهرآورد پیش رو می روند ولی باید قبول كرد كه ترس و استرسی در وجود تمام اعضای كادرفنی، بازیكنان، هواداران حاضر در ورزشگاه و حتی تماشاگران نشسته مقابل گیرنده های تلویزیونی پنهان است.
استرسی كه بارها و بارها سبب شده از كیفیت مسابقه این دو تیم مقابل یكدیگر بكاهد و در كنار كسب نتیجه تساوی، بازی كم افت و خیزی را شاهد شویم.
این دیدار آنقدر حساس و مهم هست كه از آن به عنوان یكی از بزرگترین شهرآوردهای آسیا و حتی جهان نامبرده می شود تا تمام ارگان های نظامی، انتظامی، هلال احمر، اورژانس و غیره را درگیر خود كند.
همین موضوع سبب شد هواداران زیادی در زمان برگزاری نشست سرمربیان دو تیم مقابل درب سازمان لیگ حاضر شوند تا هر دو سرمربی با 10 دقیقه تاخیر در محل نشست حاضر شوند.
همچنین برخورد گرم شفر و برانكو با رسانه ها و خوش و بش با آنها نشان از تلاش سرمربیان آلمانی استقلال و كروات پرسپولیس برای جلب رضایت اهالی مطبوعات و رسانه ها دارد.
حساسیت دیدار پیش رو نیز خبرنگارها و عكاسان زیادی را به محل مصاحبه كشاند تا آنجا كه شفر از صدای اضافی در سالن نشست گله كند.
سرمربی استقلال پس از پایان نشست خبری از حاضران در سالن پرسید كه كدام یك از آن ها هوادار استقلال و كدام یك طرفدار پرسپولیس است ولی اهالی رسانه از ابراز علاقه خود خودداری كردند.
برانكو نیز از این مهم مستثنی نبود و با تبریك سال نو به حاضران و خوش و بش گرم با آنها افكار و احساسات خود را مخفی نگاه داشت و از پاسخ به سوالات چالشی طفره رفت.
دیدار رفت سرخ آبی ها در چارچوب هجدهمین دوره لیگ برتر با تساوی بدون گل خاتمه یافت.
سازمان لیگ پیش از این اعلام كرده است كه بلیت فروشی فقط به صورت اینترنتی انجام می شود و در ورزشگاه بلیت كاغذی فروخته نخواهد شد.
در تاریخچه شهرآورد، استقلال 26 برد و پرسپولیس 23 پیروزی در كارنامه دارد و 39 تساوی نیز به ثبت رسیده است.
هشتاد و نهمین تقابل دو تیم فردا - شنبه - از ساعت 16 در ورزشگاه آزادی انجام می شود.
ورزشی ** 9029 ** 9463 ** 1355