۸ فروردین ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۰۸
کد خبر: 83257966
T T
۰ نفر
استاندار مازندران از آيت الله نظري عيادت كرد

ساري - ايرنا - احمد حسين زادگان استاندار مازندران روز پنجشنبه با حضور در بيمارستان شفاي ساري از آيت الله عبدالله نظري خادم الشريعه از علماي استان عيادت كرد .

به گزارش خبرنگار ايرنا ، آيت الله عبدالله نظري از هفته پيش به دليل كهولت سن و پاره اي بيماري در بيمارستان بستري شد و بعد از چند روز نگهداري در آي سي يو با مساعد شدن حالش به بخش منتقل شد .
حجت الاسلام محمود نظري فرزند اين روحاني مازندراني روز پنجشنبه به خبرنگار ايرنا گفت كه آيت الله نظري براي درمان و كنترل وضعيت سلامت به توصيه پزشكان از هفته گذشته در بيمارستان بستري شد .
وي افزود : با توجه به كهولت سن آيت الله نظري و براي انجام يكسري اقدامات چكاب انجام شد .
فرزند آيت الله نظري گفت : خوشبختانه پدرم از نظر شرايط جسماني وضعيت مساعدي دارد و مشكلي وجود ندارد و در حال حاضر به بخش منتقل شده است .
وي از مردم مومن و ولايتمدار مازندران خواست تا براي شفاي اين عالم جليل القدر كشور دعا كنند .
حجت الاسلام نظري در پاسخ به زمان مرخص شدن آيت الله نظري از بيمارستان گفت : پزشكان در خصوص زمان مرخص شدن وي نظري ندادند و مشخص نيست تا چه زماني ايشان در بيمارستان بستري خواهند بود .
آيت الله عبدالله نظري متولد سال 1319 در شهر زيراب ،از علما و شخصيت هاي ديني و انقلابي استان مازندران به شمار مي رود كه در ميان مردم از جايگاه و محبوبيت ويژه اي برخوردار است .
آيت الله نظري در بحبوبه انقلاب اسلامي نقش اثرگذاري در تبليغ انقلاب در ميان مردم مازندران داشت به طوري كه او به همراه مرحوم حجت الاسلام مصطفي مصطفوي پيام همراهي مردم زيراب با انقلاب را به امام خميني منتقل مي كرد .
در زمان حضور امام خميني (ره ) در نوفل لوشاتو ، آيت الله نظري به مدت 11 روز در آنجا حضور داشت و به همراه بنيانگذار انقلاب اسلامي 12 بهمن سال 1357 به ايران آمد .
آيت الله نظري پس از انقلاب در ساري درس خارج فقه و اصول را تدريس مي كند و افراد و علماي بسياري از محضر اين عالم ارزشمند مازندران كسب فيض مي كنند .
2096/1654

سرخط اخبار استان‌ها