مسير پل سودجان شهرستان شهركرد بازگشايي شد

شهركرد- ايرنا- فرماندار شهركرد گفت: تردد وسايل نقليه در مسير ارتباطي پل سودجان اين شهرستان آزاد و جاده بازگشايي شده است.

عبدالعلي ارژنگ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا تاكيد كرد: مسير ارتباطي پل سودجان به علت بالا آمدن حجم آب و خطرات احتمالي ناشي از شدت بارندگي ها ، از روز دوشنبه مسدود شد.
وي افزود: هم اينك با فروكش كردن سيلاب و كاهش بارش ها در چهارمحال و بختياري جابجايي وسايل نقليه سبك و سنگين در مسير ارتباطي پل سودجان به حالت عادي بازگشت و تردد در آن جاري شد.
ارژنگ تصريح كرد: در مدت مسدود بودن پل سودجان مسافراني كه قصد عزيمت به شهرستان كوهرنگ داشتند از مسير جايگزين شهركرد – فارسان – چلگرد استفاده كردند و مسافران عازم فريدن از توابع شهرستان اصفهان از مسير جايگزين شهركرد – بن – شيخ شبان – آزادگان – فريدن سفر تردد داشتند.
وي يادآور شد: اكنون تردد تمامي وسايل نقليه سبك و سنگين در مسير ارتباطي پل سودجان شهرستان شهركرد جريان دارد.
به گزارش ايرنا، سودجان از توابع شهرستان شهركرد در 50 كيلومتري مركز چهارمحال و بختياري واقع است.
فرماندار شهرستان شهركرد پس از ديدار ميداني از سد خاكي هرچگان گفت: لوله هاي خروجي اين سد اصلاح و تعمير خواهد شد.
وي تاكيد كرد: بهسازي و رفع موانع موجود در كانال سرريز سد هرچگان شهرستان شهركرد نيز به زودي انجام مي شود.
ارژنگ اظهار داشت: لوله گذاري در مسير كانال سرريز سد هرچگان با هدف انتقال آب مازاد به سمت سد شماره 2 اين منطقه در دستور كار قرار گفت.
به گزارش ايرنا، هرچگان در 20 كيلومتري شهركرد واقع شده است.
سيلاب دو روز اخير به بخش هاي مختلف چهارمحال و بختياري خسارت هاي فراواني را وارد كرده است و ميزان اوليه خسارت ها سيلاب اخير در استان يك هزار و 500 ميليارد ريال برآورد شد.
7362/2097