تجليل از هنرمند پيشكسوت تئاتر در بيرجند

بيرجند - ايرنا - مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان جنوبي به همراه جمعي از هنرمندان تئاتر استان با حضور در منزل محمد سرابي از هنرمندان پيشكسوت تئاتر استان از فعاليت و زحمات ارزنده وي تقدير و تشكر كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان جنوبي ناصر نبي زاده امروز (چهارشنبه) 7 فروردين به مناسبت روز جهاني تئاتر با حضور در منزل محمد سرابي از سال ها فعاليت اين هنرمند پيشكسوت در حوزه تئاتر تقدير كرد و خدمات وي را ارج نهاد.
وي در اين ديدار ضمن تبريك سال نو و آروزي صحت و سلامتي براي پيشكسوتان تئاتر استان گفت: فعاليت هاي پيشكسوتان همواره بايد مورد توجه قرار گيرد.
مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان جنوبي بيان كرد: تئاتر هنري ماندگار و جهاني است كه خوشبختانه استان هنرمندان قابل و صاحب نامي در اين عرصه دارد و همواره با توانمندي در عرصه هاي ملي ظاهر شده اند.
وي در اين ديدار صميمي ضمن قدرداني از زحمات پيشكسوتان اهالي تئاتر در جهت پيشرفت اين هنر در استان افزود: با توجه به وجود استعدادها در رشته تئاتر اميدواريم كه در سال جاري اين هنر بيش از گذشته در استان رشد يافته و در سطح كشور بدرخشد.
27 مارس روز جهاني تئاتر است كه امسال با هفتم فروردين همزمان شد و در تقويم رسمي كشور با عنوان روز ملي هنرهاي نمايشي به ثبت رسيده است.
3028