رشد و تعالي انقلاب مرهون جانفشاني‌ هاي شهدا و ايثارگران است

مراغه - ايرنا - مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران آذربايجان شرقي با بيان اينكه تعامل و همكاري ادارات و دستگاه ‌هاي اجرايي با بنياد، حل مشكلات جامعه ايثارگري را تسريع مي‌ بخشد، گفت: رشد و تعالي انقلاب مرهون جانفشاني ‌هاي شهدا و ايثارگران است.

به گزارش ايرنا، عباس پورحسن روز سه شنبه در مراسم توديع و معارفه رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان عجب ‌شير اظهار داشت: خدمت به جامعه ايثارگري و تكريم آنها، توفيقي الهي و افتخاري بزرگ است.
وي ارائه ايده و نظرات سازنده از سوي كاركنان را در پويايي و رشد بنياد مهم عنوان كرد و گفت: كاركنان بنياد شهيد و امور ايثارگران بايد نگرش سازماني را ملاك و معيار كار خود قرار دهند و از تمام توان خود در جهت تحقق سياست‌ ها و اهداف سازماني استفاده كنند.
پورحسن با بيان اينكه ايجاد انگيزه و ارتقا بهره ‌وري كاركنان در جهت تحقق اهداف سازماني مؤثر است، اظهار داشت: بايد از دانش علمي، خلاقيت ‌ها و ظرفيت‌ هاي كاركنان در راستاي پيشبرد امور نهايت بهره را ببريم تا خدمات بهتر و مناسب ‌تري به خانواده ‌هاي معزز شاهد و ايثارگر ارائه كنيم.
وي با اشاره به نقش مهم و محوري خانواده‌ هاي شاهد و ايثارگر در تحقق اهداف و آرمان ‌هاي والاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران اظهار داشت: رشادت، ايستادگي و پايمردي اين اسوه‌ هاي صبر و ايثار، موجب شده تا توطئه ‌هاي دشمنان يكي پس از ديگري نقش بر آب شود.
حجت‌ الاسلام محمود شربياني، امام ‌جمعه عجب‌ شير نيز با بيان اينكه ولايتمداري، بصيرت و دشمن ‌شناسي مهم‌ترين پيام شهداست گفت: آشنايي و پيوند بيش ‌از پيش نسل نوجوان و جوان با اهداف و آرمان ‌هاي آنان، ترويج و تعميق فرهنگ ناب و متعالي ايثار و شهادت در جامعه و تكريم خانواده‌هاي معزز شاهد و ايثارگر باعث بقاي نظام و انقلاب خواهد بود.
عادل اصغرپور، فرماندار عجب ‌شير نيز بابيان اينكه خانواده ‌هاي شاهد و ايثارگر شايسته تكريم و احترام هستند اظهار داشت: آحاد مردم و مسئولان وظيفه‌دارند تا با صيانت و پاسداري از آرمان‌ هاي والاي شهدا، در جهت تحقق اهداف عاليه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران گام بردارند.
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان همچنين در ديدار با مادر مكرم شهيدان «عبدالعظيم، عبدالصمد و حسين زنده‌ دل» گفت: خانواده ‌هاي معظم شهدا، اركان پايداري نظام هستند.
پورحسن افزود: تكريم شهيدان و تعظيم در برابر خانواده ‌هاي صبور آنان كمترين كار در قبال ايثار و فداكاري بزرگ شهدا است.
وي اظهار داشت: شهدا انسان ‌هاي مخلصي بودند كه براي حفظ آرمان‌ هاي انقلاب جان خود را فدا كردند تا نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران پابرجا بماند.
در اين مراسم احمد خيرخواه به عنوان رييس جديد بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان عجب ‌شير منصوب و از خدمات و فعاليت ‌هاي سلمان اسلامي رئيس پيشين اين بنياد تقدير شد.
3077/7485

سرخط اخبار استان‌ها