37هزار مسافر نوروزی از خدمات هلال احمر هرمزگان استفاده كردند

بندرعباس - ایرنا - مدیر عامل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: جوانان هلال احمر استان از ابتدای طرح نوروز در 28 اسفند تاكنون به 37 هزار مسافر نوروزی در ایستگاه های طرح ایمنی و سلامت مسافران، خدمت رسانی كردند.

علی اعمی برنطین روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این خدمات در 19 پست ثابت و سیار به مسافران داده شد.
وی ادامه داد: از 28 اسفندماه 97 تاكنون پنج هزار و 290 نفر از خدمات ارائه شده در ایستگاه های سلامت و 3 هزار و 977 نفر از فعالیت های انجام شده در فضاهای دوستدار كودك استفاده كردند.
مدیرعامل هلال احمر هرمزگان ابراز كرد: 2 هزار و 176 نفر از مسافران نوروزی از خیمه های نماز مستقر در حاشیه پست های ایمنی و سلامت مسافران نوروزی استفاده كردند.
اعما برنطین یادآور شد: با هدف بهبود رفتارهای ترافیكی و كاهش تلفات ناشی از حوادث رانندگی، پویش بهرفت از ابتدای آغاز طرح در هرمزگان فعال است كه تاكنون سه هزار و 884 نفر به این پویش پیوسته اند.
وی بیان داشت: تاكنون 11 هزار و 535 عدد نقشه،10 هزار و 127 عدد بروشور و سه هزار و 772 عدد لوح فشرده، دعای سفر، كیف كمك های اولیه و غیره توزیع شده است.
بنا به اظهار اعما برنطین: جوانان هلال احمر استان هرمزگان در ایام نوروز در حوزه های فرهنگی، آموزشی، اطلاع رسانی، ایمنی و سلامت به مسافران نوروزی خدمات مورد نیاز را خواهند داد.
3219/2094